Ani Grey’s Anatomy, ani New Amsterdam: serial medyczny, który stał się wściekłością na Netflix | spojler

Gray’s Anatomy i New Amsterdam wściekł się na Netflix i wyznaczyły trend w fenomenie seriali medycznych. Jednak w ostatnich tygodniach pojawił się kolejny program, który ogarnął wszystkie poziomy publiczności: The Good Doctor. Mistrzostwa wystawowe Freddy Highmore Odnosi światowy sukces, a jego wejście na podium nie było wyjątkiem. Spójrz na dane!

Serial pierwotnie wyemitowany w ABC, a 7 czerwca miał premierę ostatniego odcinka czwartego sezonu. Był również dostępny na Amazon i Sony Latin America, Ale musiał sprawdzić się w gigantycznym N. W maju był dostępny w Australii, a wreszcie w lipcu trafił do różnych krajów Europy.

Mając mniej niż miesiąc na platformie, Dobry Doktor zdał test, ponieważ jest już trzecim najczęściej oglądanym serialem w serwisie Netflix na świecie po Sex/Life and Me Never. Zabawne jest to, że niewiele miejsc na świecie wystarczyło, aby uzyskać takie liczby: są na pierwszym miejscu w rankingu na stronach takich jak Arabia Saudyjska, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Islandia, Polska, Pakistan i Malezja.

Kiedy premiera The Good Doctor w serwisie Netflix w Ameryce Łacińskiej?

Serial zdołał znaleźć się wśród najczęściej wybieranych seriali, nawet nie będąc wyborem dla widzów w Ameryce Łacińskiej czy Stanach Zjednoczonych. Jednakże, Zła wiadomość jest taka, że ​​nadal nie ma potwierdzonej daty przybycia tego obszaru. Fani rozpoczęli nawet kampanię na Change.org, aby przenieść program do tej części planety.

Kiedy premiera sezonu 4 The Good Doctor w Netflix Hiszpania?

Chociaż ABC potwierdziło, że premiera piątego sezonu odbędzie się w czwartek, 27 września, hiszpańscy użytkownicy wciąż czekają na nadejście czwartej części, która została wydana 2 listopada 2020 roku. Prawda jest taka, że ​​nie ma oficjalnej daty i godziny nadejścia nowych pór roku.

Wątki

Przeczytaj także

Jaki film Marvela chciałbyś najbardziej zobaczyć?

Shang Chi i legenda dziesięciu pierścieni

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa

Czarna Pantera: Wakanda na zawsze

Strażnicy Galaktyki 3

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *