Anitta najczęściej oglądana na YouTube; Jego teledysk do „Envolver” ma ponad 140 milionów wyświetleń | muzyka | zabawa

Po tym, jak stała się najczęściej słuchaną piosenką na świecie, odniosła sukces pakowaćbrazylijska piosenkarka Anita to jest również, Najczęściej oglądany film na YouTube, z ponad 140 milionami wyświetleń, Platforma poinformowała we wtorek.

Historia Anity, bohaterki Larissy de Macedo Machado

Znak został osiągnięty w zeszły czwartek, W przeddzień historycznego występu brazylijskiej królowej popu na słynnym festiwalu Coachella, Co przywróciło 2022 rok po dwóch latach przerwy, aby zaoferować większość swojej łacińskiej wersji, YouTube wyjaśnił w opublikowanym dzisiaj oświadczeniu.

„W przeddzień swojego długo oczekiwanego występu na Coachelli Anitta podbiła to bardzo ważne osiągnięcie. Teledysk ma ponad 140 milionów wyświetleń i jest to już fenomen, który objął cały świat” W notatce zwrócił uwagę na dyrektora YouTube Music Associations for Latin America, Waltera Vinicio.

Sieć społecznościowa dodała, że ​​wideo „Wciąż rośnie na podium przez ponad siedem tygodni”.

Piosenkarzowi po raz kolejny udało się upiec ogromny tłum na festiwalu w Kalifornii wybuchowym występem pakować W jego programie w zeszły piątek, który również odniósł sukces, ponieważ był transmitowany na żywo na całym świecie.

Według YouTube, Anitta zajęła pierwsze miejsce po obejrzeniu teledysku 17,7 miliona razy między 8 a 14 kwietnia, przewyższając K-popową grupę Bigbang, brytyjski Harry Styles i indyjskiego Yazina Nizara.

29-letni Brazylijczyk znalazł się niedawno na szczycie listy najczęściej słuchanych utworów na Spotify na całym świecie, również z pakowaćlatynoska kompozycja gatunku miejskiego nagrana w języku hiszpańskim, która ma już ponad 6,4 miliona wyświetleń na platformie muzycznej.

Brazylijska piosenkarka Anita śpiewa na scenie podczas Coachella Valley Music and Arts Festival w Indio w Kalifornii 15 kwietnia 2022 r. (Zdjęcie: VALERIE MACON / AFP) Zdjęcie: – Valerie McConne

Tydzień temu Anita została wypuszczona Wersje mnieJest to jego piąty album studyjny i jak dotąd najbardziej międzynarodowy występ, kojarzący się z takimi muzykami jak brytyjski Afro B, amerykański Khaled czy raperami Ty Dolla$Engine i Cardi B.

Album szybko się rozprzestrzenił i znalazł się w tym tygodniu w pierwszej dziesiątce w wielu krajach na całym świecie, takich jak Brazylia, Portugalia, Polska, Meksyk, Peru i inne.

Brazylijska gwiazda świętowała na swoich portalach społecznościowych zbiór owoców w ostatnich dniach.

„Co za tydzień! Idź posłuchać mojego nowego albumu, żeby się we mnie zakochać, bo potrzebuję uwagi.” Żartował w poście na Instagramie. (I)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.