Aplikacja poprawiająca kobiecy orgazm? Netflix „Sexify” może mieć odpowiedź | Telewizja | zabawa

Trzech facetów z niewielkim doświadczeniem seksualnym rozpoczyna pracę nad tym projektem.

„Tworzyć Innowacyjna aplikacja o płci i wygrywaniu zawodów technicznych, Dziewicza studentka i jej przyjaciele odkrywają niezgłębiony świat intymności ”, opisuje witrynę Netflix o Nowa seria wyprodukowana w Polsce Więc co Można ją zobaczyć w Ekwadorze od zeszłej środy, 28 kwietnia.

bohater opowieści, Natalia (Alexandra Scrapa), Który ma rozległą wiedzę w zakresie programowania, dąży do Wygranie konkursu pomiędzy uczelniami zorganizowanego przez rząd Twojego kraju, Dzięki aplikacji, która też Ci pomoże Ukończ ostatni rok studiów na najwyższym poziomie. I dlatego, Cóż może być bardziej udanego lub uderzającego niż seks?

Jej przyjaciele dołączą do projektu Polina (Maria Sobucinska) s Monica (Sandra Drzimalska), Twój współlokator oraz osoby, które rozpoczną wstępne dochodzenie, aby aplikacja stała się rzeczywistością. Chociaż mają ograniczoną wiedzę o okolicy, Postanawiają, że skupią się na tym, jak poprawić kobiecy orgazm.

Więc trzy dziewczyny odkrywają, Przez osiem odcinków, Tajemnicze i Złożony świat seksu, aby opracować algorytm, który wyzwala kobiecy orgazm, W trakcie tego procesu odkrywają coraz więcej rzeczy o sobie. seks to jest Zabawna i prowokująca opowieść o duchach Młodych kobiet, które dojrzewają i odkrywają seksualność i kobiecą siłę.

Pierwsze strony krytyków telewizyjnych, które zobaczyłem, zebrały już opinie: „Narracja jest prosta, Udało jej się połączyć razem historie trzech kobiet Akcja zbliża się do ogólnego celu, jakim jest ostateczny termin opracowania aplikacji i konkurencji ”. Kolejny, Z Wielkiej Brytanii. Program też Zaangażuj widzów w poszczególne nawiasy postaci Z gwiazdorską obsadą, która dodaje uroku i osobowości ich rolom. Dzięki realistycznej wydajności Obsada wyolbrzymia wyjątkowe i różne doświadczenia związane z seksualnością. ”.

A więc gapie Zobacz ich różne niechlujne relacje, zawstydzające rodzinne obiady i rozwój osobisty, Trudno nie patrzeć dalej

Czy to jest Klasyczny program dla młodzieży, Pełen sympatycznych postaci, nieco rozpoznawalnych intryg i Wystarczający dramat, by cię wciągnąć, Klikając następny odcinek, nawet jeśli naprawdę tego nie chcesz.

Planowy Powiedział: „Nasze trzy struny wyruszyły w swoje prywatne podróże, czy to seksualne, czy inne, i zbliżają się do siebie w tym procesie. To nie jest tylko pokaz nagości lub robienie tego dobrze; seks To jest skuteczne Z powodu kobiecej przyjaźni w jej sercu..

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *