Aplikacja poprawiająca kobiecy orgazm? Netflix „Sexify” może mieć odpowiedź | Telewizja | zabawa

Trzech facetów z niewielkim doświadczeniem seksualnym rozpoczyna pracę nad tym projektem.

„Tworzyć Innowacyjna aplikacja o płci i wygrywaniu zawodów technicznych, Dziewicza studentka i jej przyjaciele odkrywają niezgłębiony świat intymności ”, opisuje witrynę Netflix o Nowa seria wyprodukowana w Polsce Więc co Można ją zobaczyć w Ekwadorze od zeszłej środy, 28 kwietnia.

bohater opowieści, Natalia (Alexandra Scrapa), Który ma rozległą wiedzę w zakresie programowania, dąży do Wygranie konkursu pomiędzy uczelniami zorganizowanego przez rząd Twojego kraju, Dzięki aplikacji, która też Ci pomoże Ukończ ostatni rok studiów na najwyższym poziomie. I dlatego, Cóż może być bardziej udanego lub uderzającego niż seks?

Jej przyjaciele dołączą do projektu Polina (Maria Sobucinska) s Monica (Sandra Drzimalska), Twój współlokator oraz osoby, które rozpoczną wstępne dochodzenie, aby aplikacja stała się rzeczywistością. Chociaż mają ograniczoną wiedzę o okolicy, Postanawiają, że skupią się na tym, jak poprawić kobiecy orgazm.

Więc trzy dziewczyny odkrywają, Przez osiem odcinków, Tajemnicze i Złożony świat seksu, aby opracować algorytm, który wyzwala kobiecy orgazm, W trakcie tego procesu odkrywają coraz więcej rzeczy o sobie. seks to jest Zabawna i prowokująca opowieść o duchach Młodych kobiet, które dojrzewają i odkrywają seksualność i kobiecą siłę.

Pierwsze strony krytyków telewizyjnych, które zobaczyłem, zebrały już opinie: „Narracja jest prosta, Udało jej się połączyć razem historie trzech kobiet Akcja zbliża się do ogólnego celu, jakim jest ostateczny termin opracowania aplikacji i konkurencji ”. Kolejny, Z Wielkiej Brytanii. Program też Zaangażuj widzów w poszczególne nawiasy postaci Z gwiazdorską obsadą, która dodaje uroku i osobowości ich rolom. Dzięki realistycznej wydajności Obsada wyolbrzymia wyjątkowe i różne doświadczenia związane z seksualnością. ”.

A więc gapie Zobacz ich różne niechlujne relacje, zawstydzające rodzinne obiady i rozwój osobisty, Trudno nie patrzeć dalej

Czy to jest Klasyczny program dla młodzieży, Pełen sympatycznych postaci, nieco rozpoznawalnych intryg i Wystarczający dramat, by cię wciągnąć, Klikając następny odcinek, nawet jeśli naprawdę tego nie chcesz.

Planowy Powiedział: „Nasze trzy struny wyruszyły w swoje prywatne podróże, czy to seksualne, czy inne, i zbliżają się do siebie w tym procesie. To nie jest tylko pokaz nagości lub robienie tego dobrze; seks To jest skuteczne Z powodu kobiecej przyjaźni w jej sercu..

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *