Arabia Saudyjska ogłasza ponowne otwarcie swoich drzwi dla turystyki zagranicznej – Prinsa Latina

Urugwajscy naukowcy nie zgadzają się z rządowymi środkami zwalczania wirusa Covid-19 - Prensa Latina

Osoby przybywające do tego kraju jako goście z Półwyspu Arabskiego są zwolnieni ze zwykłej kwarantanny pod warunkiem, że przedstawią ważny i zaktualizowany certyfikat PCR na mniej niż 72 godziny po przybyciu i prześlą dane dotyczące dawki szczepionki na włączonym portalu internetowym. bardzo.

Innym ułatwieniem dla tych, którzy chcą uzyskać wizę wjazdową do Królestwa, jest możliwość złożenia wniosku przez Internet.

Armatorzy ogłosili, że połączenie zbiega się z odlotem gigantycznego liniowca MSC Bellissima w przeddzień tego miasta w przyjemny rejs, który zwiedza miasta w Jordanii i Egipcie.

Statek jest jednym z pierwszych, który podnosi kotwicę po otwarciu pierwszego w tym kraju terminalu wycieczkowego, którego władze nastawione są na dywersyfikację gospodarki, opartą na wydobyciu i marketingu ropy.

Podobnie rząd saudyjski ogłosił kilka tygodni temu wdrożenie gigantycznego planu zalesiania na swoich ziemiach i w krajach arabskich na Bliskim Wschodzie, w celu uratowania rozległych obszarów pustynnych, aby przeznaczyć je na rolnictwo i przyczynić się do ograniczenia globalnego ocieplenia.

ga / msl

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *