Aragończycy zapełniają się specjalnymi grudniowymi wycieczkami po moście z Saragossy: są na nich wolne miejsca

Aragończycy zapełniają się specjalnymi grudniowymi wycieczkami po moście z Saragossy: są na nich wolne miejsca

Godna uwagi jest chęć podróżowania wśród Aragonii Most Grudniowy W cenie sprzedaży lotów prywatnych oferowanych z Saragossy. Ci, którzy mają oszczędności lub mogą wyjechać za granicę, mają kilka miejsc do odwiedzenia. Chorwacja, Polska, Apulia, Berlin, Stambuł i Lizbona to w tym roku kierunki, z których warto skorzystać, jeśli będziesz cieszyć się wakacjami pomiędzy 6 grudnia (Dzień Konstytucji) a 8 grudnia (Niepokalane Poczęcie). W trzech z nich są tylko wolne miejscaOprócz ewentualnych odwołań w ostatniej chwili.

„Naturalną rzeczą w przypadku mostów jest tendencja do informowania się najpierw i Dokonaj rezerwacji z wyprzedzeniem, ponieważ jeśli będziesz chodzić zbyt wiele razy, zabraknie Ci miejsca.Javier Arreaza, prezes Stowarzyszenia Biur Podróży Aragonii, wyjaśnił, że sprzedaż na 15 dni przed kolejnym okresem wakacyjnym osiągnęła już poziom sprzed pandemii i to przy rezerwacji z wyprzedzeniem.

Najczęściej wyszukiwane miejsca docelowe

Z lotów prywatnych pozostały jeszcze miejsca w trzech kierunkach: Lizbona (Portugalia), Apulia (Włochy) i Dubrownik (Chorwacja). Cała trójka wyruszy 5 grudnia, w wigilię pierwszego święta. Ponadto zawsze może nastąpić odwołanie w ostatniej chwili i pozostawienie wolnych miejsc w innych lokalizacjach. „Inne podróże to te, które rozpoczęły się od najsilniejszych i wypełniły się jako pierwsze”.nawiązując do innych propozycji, które tradycyjnie otrzymywali aragońscy turyści, takich jak Berlin (Niemcy), Stambuł (Turcja) i Kraków (Polska).

Podróżni nadal mogą wybierać pomiędzy regularnymi lotami z lotniska w Saragossie, których jest niewiele, ale można polecieć na Baleary, Wyspy Kanaryjskie, do Londynu, Brukseli, Paryża, Wiednia czy Rumunii.

Jedno z głównych miejsc docelowych mostu w zeszłym roku o tej porze miało w tym roku mniej szczęścia. Egipt odniósł zwycięstwo wśród podróżnych na moście w grudniu ubiegłego rokuAle w tym roku nie pojawia się na liście wycieczek specjalnych. Wojna rozpętana przez Izrael w Strefie Gazy po atakach Hamasu spowolniła ruch pasażerski, choć nie było problemów z lataniem. „Można pojechać do Egiptu i Jordanii” – mówi, lotami z Madrytu czy Barcelony, ale w tym roku wątpliwości było więcej wśród chętnych.

Jarmarki bożonarodzeniowe

„W dużych europejskich miastach zawsze panuje duży ruch Są to wycieczki, które są zazwyczaj częste” – mówi o stolicach takich jak Niemcy. Miasta w Europie w ogóle wydają się być bezpieczną wartością dla organizatorów wycieczek, „zwłaszcza, że ​​o tej porze są miejsca, w których odbywają się jarmarki bożonarodzeniowe” – mówi jako przewodnik Przykład.

Kalendarz pomógł także w tym roku. „Wakacje wypadają bardzo dobrze A w długi grudniowy weekend można spędzić wiele dni bez pracy – podkreśla, bo święta przypadają na środę i piątek.

Główną atrakcją w tych terminach jest możliwość podróży do miejsc, do których nie ma regularnych bezpośrednich połączeń lotniczych. „Są tacy, którzy chcą opuścić Saragossę, aby dostosować się do swoich dni” – mówi Ariza. Inni próbują „zobaczyć, jak leci” wylatując z Madrytu lub Barcelony, gdzie o każdej porze roku jest większa oferta lotów.

Jednak podróżowanie w święta takie jak 1 grudnia nie jest dostępne dla każdego, ponieważ przypada na jeden z szczytowych sezonów turystycznych. Zależy to od miejsca docelowego i zawartych usług, ale od ceny Od 900 lub 1000 euro za osobę W przypadku pakietów z większą liczbą usług około 1200 euro. „że to Najwyższy sezon w roku, wraz z Sylwestrem i Bożym Narodzeniem„Ceny są porównywalne z innymi latami” – mówi biuro podróży.

Organizator wycieczek Soltour przygotował ekskluzywną operację w dniach 5–10 grudnia z Saragossy na lotnisko Humberto Delgado w Lizbonie, która obejmuje loty, transfery, zakwaterowanie i atrakcje. Aby zachęcić wahających się, włączył los do swoich losów Oferty na Czarny Piątek W tym tygodniu ceny zaczynają się od 757 euro za osobę.

Agencje mają już zastrzeżenia dot Koniec roku Albo tydzień świąteczny. Ten ostatni czas spędzany jest zazwyczaj w gronie rodziny, a największa akcja skupia się wokół sylwestra. Do najbardziej poszukiwanych kierunków należą te, które wymagają podróży przy dobrej pogodzie, na przykład „na wyspy, zwłaszcza na Wyspy Kanaryjskie”. Są tacy, którzy mają budżet i więcej dni i decydują się przeznaczyć koniec roku na… Karaiby. W takich przypadkach tak twierdzi „Wielu ludzi „Przyglądał się temu od miesięcy”.Aby znaleźć lepsze oferty.

Zapisz się do newslettera ekonomicznego, a co tydzień będziesz otrzymywać najświeższe informacje branżowe, kluczowe wskazówki i rekomendacje ekspertów.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *