Argentine Cultural Industries Market 2023 to kolejna okazja dla producentów i inwestorów

Argentine Cultural Industries Market 2023 to kolejna okazja dla producentów i inwestorów

Została założona w 2011 roku z inicjatywy o Krajowa Dyrekcja Przemysłów Kultury Ministerstwa Kultury NarodowejJego ówczesnym właścicielem był Rodolfo Hamoui. system porządku publicznego, tj mika Transformacja w majorze Rynek przemysłów kultury w regionie, a więc rynek przemysłów kultury roku 2023 będzie kolejną szansą dla producentów i inwestorów.

Jak poinformowały władze argentyńskie w r Punkt mocy które zostały wdrożone w CCK, To będzie największa MICA w historii, Odkąd się nauczyłemDelegacje handlowe podwoją się i spodziewany jest udział 45 000 osób. Ponadto odbędzie się 15 000 podróży służbowych i ponad 250 działań, w tym twarzą w twarz i wirtualnie.S.

Międzynarodowych nabywców będzie 200Wśród nich są Netflix z USA, Universitat de Valencia z Hiszpanii, London Tango Academy z Wielkiej Brytanii, Instituto Tecnológico de Monterrey z Meksyku i Sukiyaki Festival Meets the World z Japonii. Ci kupujący są dodawani 400 argentyńskich prowincji

otwarcie Od tej wersji odbędzie się Ballena Azul w CCK 1 czerwca obejmie opiekę nad brazylijskim artystą tępicielW towarzystwie argentyńskiego artysty. On Zamknięcie nastąpi 4 czerwca będzie odpowiedzialny za luedji luna I Lenina Razem z argentyńskimi artystami.

tępiciel

W ciągu czterech dni ta nowa wersja dostarczy doWystawy, kursy mistrzowskie, warsztaty, przestrzenie networkingowe i nowa edycja Tienda MICA, Targi sprzedaży bezpośredniej Ponadto będą dostępne przestrzenie networkingowe, dzięki którym uczestnicy, producenci i kupujący będą mogli wymieniać się informacjami.

będzie liczyć z 68 działań Wśród nich jest MICA Incuba – doświadczenie zawodowe ponad 190 projektów od przedsiębiorców, MiniPymes i kulturalne MŚP z 23 województwa w kraju– oraz MATRIA – krajowy rynek tradycyjnego i innowacyjnego argentyńskiego rzemiosła – również Specjalne stojaki dla 15 sektorów MICA: sztuki wizualne, audiowizualne, cyrk, taniec, projektowanie, montaż, folklor, gastronomia, hip hop, dzieciństwo, muzyka, muzyka akademicka, tango, teatr i gry wideo.

luedji luna

zaproszonych krajów

W tej edycji z 2023 r. Gościem honorowym będzie Brazylia. który przyjedzie do Argentyny z Grupa 20 osób, w skład którego wchodzą m.in. Minister Kultury, Dyrektor Rozwoju Gospodarczego ds. Kultury, Koordynator ds. Gospodarczego Rozwoju Kultury oraz Specjalny Doradca ds. Międzynarodowych. Minister Kultury Tristan Bauer i Minister Kultury Federacyjnej Republiki Brazylii, Małgorzata MenezesBędą organizować różne spotkania z urzędnikami krajowymi i lokalnymi.

Tristana Bauera

Pozostałe zaproszone kraje to Niemcy, Boliwia, Brazylia, Kanada, Chile, Chiny, Kolumbia, Kostaryka, USA, Hiszpania, Francja, Włochy, Japonia, Meksyk, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Wielka Brytania, Szwajcaria i Urugwaj.

Małgorzata Menezes

Zdjęcie: DOUGLAS MAGNO/AFP

Oni też wezmą udział Przedsiębiorcy z różnych stron Ze świata.

Platforma MIKA

Ten platforma Został stworzony specjalnie w celu rozpowszechniania i promowania argentyńskiego rynku przemysłu kulturalnego. To prawdziwa wirtualna wizytówka, w której prezentowane są zarówno produkty, usługi, jak i prezentacje techniczne.

Udział mogą wziąć ci, którzy chcą to zrobić z dowolnego miejsca na świecie. Dochodzi do Typowa platforma, która została powielona w innych krajach Za możliwości, jakie zapewnia, aby wyświetlać i sprzedawać wszystkie rodzaje produkcji związane z przemysłem kulturalnym.

Zdjęcie: Mariano Martino

Programowanie

Zajęcia 1 czerwca

1 czerwca

Od 9 do 15. Stół biznesowy do gier wideo / Pokój 403.

o 9– Zgromadzenie Federalne / Izba Federalna.

Od 9 do 14 – Spotkania bilateralne / sala 406.

o godzinie 11 – Podpisanie Deklaracji Mercosuru / Pokój 405.

o 13 – Prezentacja EVA 2023 (Argentyńskie Targi Gier Wideo) / sala 402. Rynek awangardy w Indiach i Argentynie, Innowacyjne doświadczenia na rynku rękodzieła społeczności lokalnych / sala 404. Stół dyskusyjny „Polityki kulturalne dla rozwoju i promocji demokracji” / sala 614 Rynek awangardy. Możliwości wspólnej produkcji audiowizualnej między Argentyną a Izraelem / Pokój 404.

o godzinie 14 – COOP INT / Panel wskaźników kulturowych. Narzędzia podejmowania decyzji / Pokój 405.

Od 13:00 do 15:00– Panel muzyczny / sala 406. Od 13:00 do 15:00 Panel cyrkowy / sala 411. / panel taneczny / sala 413. / panel plastyczny / sala 511. panel audiowizualny / sala 513. panel montażowy / sala 612.

Od 16 do 17 – Pokaz filmowy / Pokój 614.

o godzinie 16 – Spotkanie Ministrów Produkcji / Izba Federalna.

Od 16 do 18 – Projekt malarski / Sala 411. Malarstwo ludowe / Sala 413. Malarstwo Tango / Sala 513. Akademickie malarstwo muzyczne / Sala 612. Malarstwo gastronomiczne / Namiot.

w wieku 18 lat – Otwarcie instytucji – Parada sukni Materia – Artystyczna Brazylia – Argentyna / Ryby.

Od 16 do 18 – Współpraca międzynarodowa / sala komunikacji (komercyjna) / sala 402. Tabela 1: Dwustronna agenda integracji kulturalnej między Argentyną a Kolumbią: sztuka latynoamerykańska / sala 403. Warsztaty / sala SICSUR 405. Canelones, Urugwaj. Panel kupujących/sala 406. Panel dzieciństwa/sala 511. 15-19 – Galeria/namiot.

Od 18 do 20 – / Sala Instytucjonalnej Komunikacji Społecznej / Sala 40.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *