Argentyna, mistrz ostatniej kolejki Siatkarskiej Ligi Narodów by STAR+

Argentyna, mistrz ostatniej kolejki Siatkarskiej Ligi Narodów by STAR+

W Polsce od środy 19 do niedzieli 23 lipca odbędzie się finałowa faza tych ważnych rozgrywek, podczas której w ćwierćfinale rozegrane zostaną mecze: Argentyna vs. Włochy, USA vs. Francja, Japonia vs. Słowenia i Polska vs. Brazylia

Siatkówka Ligi Narodów Wspomniane przez Star+
https://starplus.com/editorial/volleyball-nations-league

Argentynabrązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, w edycji 2023 Siatkówka Ligi Narodów (VNL) Kamień milowy do wzbogacenia jego rekordu, ponieważ po raz pierwszy zakwalifikował się do finałowego etapu, który odbędzie się w dniach 19-23 lipca w Ddańsku.

W środę 19-go, w dniu otwarcia tej kluczowej serii, Argentyna będzie mierzony w Włochy do ćwierćfinału. To bez wątpienia bardzo trudny przeciwnik, poza faktem, że w najbliższym meczu między nimi drużyna Albiceleste zwyciężyła 3:0, a wygrana ta była częścią dobrego występu w sezonie zasadniczym, z 9 zwycięstwami i 3 porażkami.

Przy udziale najlepszych siatkarskich drużyn świata, czołową ósemką w tej definicji będą: USA (pierwsze miejsce w tabeli), Japonia (drugie), Polska (trzecie miejsce i gospodarz), Włochy (czwarte miejsce), Argentyna (piąte miejsce), Brazylia (szóste miejsce), Słowenia (siódme miejsce), Francja (ósme miejsce).

Argentyna poza osiągnięciem długo wyczekiwanego miejsca w pierwszej ósemce miała też wyróżniających się w statystykach zawodników:

Przegrany Augustyn jako najlepszy blokujący w konkursie, w sumie 51 bloków. Środkowy obrońca reprezentacji narodowej notuje średnio 4,25 bloków na mecz i jest jedynym zawodnikiem w drużynie, który obecnie prowadzi w statystykach, mając 16 punktów przewagi nad zdobywcą drugiego miejsca, Mousavim Iraghim z Iranu.

Luciano Di Cico Wyróżnia się jako rozgrywający na starcie. Jest trzeci w tabeli z 732 punktami, 223 trafieniami, 505 home runami i 4 błędami.

– Półka na książki Santiago Danini Wyróżnia się na drugim miejscu jako Najlepszy obrońca i najlepszy odbiorca, ze 180 punktami w obronie i 235 punktami w przyjęciach. Tak czy inaczej, jest tuż za Słoweńcem Jani Kovaciciem, który zajmuje pierwsze miejsce w obu kategoriach.

Abonenci do gwiazda + Będziesz mógł cieszyć się najlepszą międzynarodową siatkówką na świecie Żywy.

Terminarz Ligi Narodów w Piłce Siatkowej Mężczyzn

środa 19

Stany Zjednoczone vs. Francja
11:50 ARG/EURU – 10:50 BOL/PAR/VEN – 09:50 COL/ECU/PER/ Gwiazda + & ESPN2

Włochy vs. Argentyna
14:50 godz Gwiazda + i ESPN
14:50 EUR – 13:50 BOL / PAR / VEN – 12:50 COL / ECU / PER / Gwiazda + & ESPN3

czwartek 20

Japonia vs. Słowenia
11:50 ARG/EURU – 10:50 BOL/PAR/VEN – 09:50 COL/ECU/PER/ Gwiazda + & ESPN3

Polska vs. Brazylia
14:50 ARG/EURU – 13:50 BOL/PAR/VEN – 12:50 COL/ECU/PER/ Gwiazda + & ESPN3

W przypadku awansu Argentyna zmierzy się w sobotę 22 lipca ze zwycięzcą pojedynku między Francją a Stanami Zjednoczonymi. Zakończenie konkursu planowane jest na niedzielę 23, a zgłoszenia do godz Gwiazda + i ESPN.

Więcej informacji pod adresem ESPN.com


O gwiazdce +

Star + to publiczna usługa nadawania rozrywki i sportu uruchomiona w 2021 roku w Ameryce Łacińskiej, komplementarna, ale niezależna od usługi Disney + w tym regionie. Usługa zawiera ekskluzywne seriale telewizyjne i filmy rozrywkowe ze studiów treści The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i innych, a także usługę transmisji sportowych na żywo z ESPN, najbardziej szanowanej i rozpoznawalnej marki w regionie dla fanów sportu. Od dramatów po komedie (w tym wszystkie sezony The Simpsons) i thrillery dla dorosłych, Star+ oferuje również ekskluzywne premiery oryginalnych programów marki Star, wraz z wieloma oryginalnymi produkcjami z Ameryki Łacińskiej oraz transmisje na żywo z odpowiedniej muzyki i wydarzeń kulturalnych dla odbiorców w regionie. odwiedziłwww.starplus.plWięcej informacji o usłudze oraz o Combo+, konkurencyjnej ofercie komercyjnej udostępniającej abonamenty Star+ i Disney+, niezależnych od siebie platform, w wyjątkowej i atrakcyjnej cenie, która daje dostęp do najszerszej oferty streamingowej z rozrywką dla osób w każdym wieku.

——————–
Informacje podane dla Argentyny, Boliwii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Paragwaju, Peru, Urugwaju i Wenezueli.

temat do zmiany

ESPN Naciśnij Połącz
Walter Napoli, [email protected]
Twitter: @guiaESPN

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *