Argentyna zmierzy się z Polską i zakwalifikuje się do 1/8 finału w Katarze 2022

Argentyna zmierzy się z Polską i zakwalifikuje się do 1/8 finału w Katarze 2022

Zespół prowadzony przez Scaloniego robi wszystko, aby zakwalifikować się do Kataru 2022

W najbliższą środę reprezentacja Argentyny zmierzy się z reprezentacją Polski w drugiej fazie eliminacji Kataru 2022. Mecz w ramach Grupy Ósmej rozpocznie się o godzinie czwartej po południu na Stadionie 974 w Ras Abu Aboud, a mecz zarządza Holender Danny. Makeleya.

Czytaj więcej: To była radość rodziny Messiego po zdobyciu bramki w zwycięskim meczu Argentyny z Meksykiem

Czego potrzebuje zespół, aby się zakwalifikować?

Przejść do drugiej tury bez polegania na nikim Będą musieli pokonać drużynę prowadzoną przez Roberta Lewandowskiego. Jednak zakwalifikowanie się jako pierwsze będzie również zależało od tego, czy Arabia Saudyjska nie doda 3 goli przeciwko Meksykowi i zakończy turniej z lepszą różnicą bramek.

Ale, Jeśli zremisują także z Azjatami, z czterema punktami zapewnią sobie drugie miejsce w regioniePodobnie jak Arabia Saudyjska, ale z lepszą różnicą bramek.

Możliwy skład na mecz Argentyna vs. Polska

Emiliano Martinez; Gonzalo Montiel lub Nahuel Molina, Nicolas Otamendi, German Pezzella lub Cristian Romero, Marcos Acuña; Rodrigo De Paul, Enzo Fernandez lub Leandro Paredes, Alexis McAllister; Angela Di Marii, Lautaro Martineza i Lionela Messiego. DT: Lionel Scaloni.

Możliwy skład na mecz Polska – Polska Argentyna

Wojciech Szczęsny; Matty Cash, Camille Glick, Jakub Kuyur, Bartosz Bereziński; Grzegorz Krychowiak, Christian Bielik, Piotr Zieliński; Przemysław Frankowski; Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski. Trener: Czesław Michniejevic.

Źródło: TC Sports

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *