Argentyńczycy odmawiają luksusowego samochodu, aby pokazać swoje zaufanie do reprezentacji Kataru w Katarze

Wielu piłkarzyUpewnij się, że wspierasz fanów Duża zmiana podczas grania w gry Ważny. Dla tego, Argentyńczycy ufają i mają absolutną wiarę Zespół kierowany przez Lionela Messiego. Jako dowód tego, Młody mężczyzna postanowił zrezygnować z luksusowego samochodu kontra ludzie, którzy to twierdzą Albiceleste nie będzie bohaterem.

odpowiedzidziwne, jak się wydaje, Nie rozbrzmiewały! Wszyscy byli przesłuchiwani Wolał potwierdzić, że jego drużyna podniesie puchar Będzie pozycjonowany jako najlepszy gracz na świecie w Katarze. oprócz , Fani oczekują, że Messi przejdzie na emeryturę na szczycie I może pochwalić się tym, że wśród wszystkich swoich pseudonimów Mistrzostwa Świata.

Po czterech latach czekaniaLos Argentyny Zostanie zidentyfikowany w grupie Cprzestrzeń, w której pojawi się po raz pierwszy „bardzo prosta” , Ponieważ jego przeciwnikiem do wygrania byłby Królestwo Arabia Saudyjska. Jako druga gra, Albiceleste Zobaczymy twarze z MeksykiemSelekcję wyreżyserowała Argentynka Tata Martino. Aby zamknąć pierwszy etap, Zespół kierowany przez Messiego Będzie mierzona w stosunku do Polski.

Oczywiście nikt nie spodziewał się reakcji kibiców, Od samochodu Wartość większa niż sześć milionów meksykańskich pesos. Z tego powodu wideo dodaje więcej niż Cztery miliony wyświetleń Gdzie możesz czytać wiadomości takie jak: „Jestem Meksykanką, ale mistrzem świata Lionelem”„Jestem Meksykanką, ale mistrz świata Lionel zachowam Limbo”, lub – Przyjacielu, nie wątp w to nawet przez chwilę.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.