Argentyńczyk ujawnił prawdę o życiu w Polsce: najlepszą i najgorszą

Argentyńczyk ujawnił prawdę o życiu w Polsce: najlepszą i najgorszą

Życie i praca w Europie, Stanach Zjednoczonych czy Australii to marzenie wielu młodych Argentyńczyków, którzy nie znajdują w swoim kraju zbytniej satysfakcji ekonomicznej, politycznej i społecznej. Podróżują w poszukiwaniu nowych horyzontów.

Jednak ta drastyczna zmiana życia może wiązać się z szeregiem trudności, do których podróżni muszą się dostosować. Należą do nich język, wykorzenienie, ekonomia, zatrudnienie, a nawet różne nawyki żywieniowe i towarzyskie.

Z tego punktu widzenia młody Argentyńczyk pojechał do Polski, aby poszukać Argentyńczyka i zapytać go o zalety i wady życia w Polsce. Kraj, do którego jeździ niewielu Argentyńczyków: Polska.

„Oto kilka plusów i minusów życia w Polsce” Młody człowiek odpowiedzialny za konto @conradoev, poświęcone odkrywaniu strategii poruszania się po Europie, twierdzi, że jest Argentyńczykiem.

Wirusowe: Plusy i minusy życia w Polsce

W swojej historii influencer przedstawia Pato, argentyńskiego pracownika cyfrowego, obecnie mieszkającego w stolicy Polski. Pato podkreśla w tym względzie: „Jedną z głównych zalet, jakie odkryłem podczas pobytu w Polsce, jest to, że widzę Bardzo dobra równowaga pomiędzy jakością życia, jaką można się cieszyć, a niskimi kosztami. Po drugie, lokalizacja, Polska jest w całkiem niezłej części Europy, tzw Interesujące są także podróże do innych miejsc. Trzecią zaletą jest ilość rzeczy do zrobienia, sztuka gotowania, zakupy u znanych marek i coś na każdy gust.

Kontynuuje: „Jeśli chodzi o negatywy, są dwa. Nr 1: Pogoda, zwłaszcza zimą, może być dla wielu osób zbyt surowa. Druga sprawa to język, polski, na warunkach Nie każdy mówi po angielsku Trzeba się przystosować do życia tutaj.

Wiza ETIAS: Jak uzyskać zezwolenie na podróż w celu wjazdu do Europy

Wszyscy, którzy chcą odwiedzić Europę z Argentyny lub z innych krajów, które nie wymagają wizy, muszą wypełnić wniosek w europejskim systemie informacji o podróży oraz zezwoleń na podróż (ETIAS).

Status ten, zwany także zwolnieniem z obowiązku wizowego, zacznie obowiązywać w listopadzie 2023 r., a cały proces będzie można przeprowadzić przez Internet, bez konieczności wizyty w ambasadzie czy konsulacie. Co więcej, jak potwierdzają z oficjalnego portalu systemu, „Ponad 95% wniosków ETIAS zostanie zatwierdzonych niemal natychmiast”.

Akcja, która będzie Przybliżony koszt 7 euro (jeszcze nieprecyzyjnie zdefiniowany) i składa się z szeregu pytań dotyczących danych osobowych i danych, które zostaną porównane z przepisami międzynarodowych organizacji bezpieczeństwa, takich jak Interpol, Europol i System Informacyjny Schengen, jak nazywa się dotychczas współdzielona przestrzeń w którymi większość ludności Unii Europejskiej może swobodnie podróżować. Według oficjalnych źródeł głównym celem ETIAS jest „zwiększenie bezpieczeństwa strefy Schengen”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *