Ariette Banchs w drodze na Miss Supranational – Metro Portoryko

Młoda Ariette Bunch wyjeżdża w sobotę 25 czerwca do Małopolski, gdzie będzie reprezentować Portoryko na 30. edycji konkursu Miss Suprarancial 2022, zaplanowanego na 15 czerwca.

Zmierzą się delegaci z 82 krajów, których przyjmie prezes konkursu Gerhard Barzotka von Lipinski.

Młoda kobieta pochodzi z Ponce i ma tytuł licencjata z biologii i mikrobiologii. W ramach przygotowań studiował kulturę Polski i każdy szczegół konkursu.

„Przygotowałem wszystkie niezbędne obszary, aby mój udział był wysoki i ważny dla wszystkich Portorykańczyków. Już czuję się lepiej przygotowany na to wielkie wyzwanie, ponieważ zrobię wszystko, co w mojej mocy i dyscyplinie, aby zdobyć drugą koronę, po Valerii Vazquez zdobyła tytuł Miss Supranational dla naszej wyspy w 2018 roku”, a nasza ukochana Carla Gilvaux zajęła pierwsze miejsce, a Bunches drugie w zeszłym roku.

Organizacja międzynarodowa co roku wymaga od kandydatów uzyskania wyższego poziomu w zakresie pracy socjalnej. Aret pracuje więc nad swoim projektem społecznym skierowanym do ludzi, którzy cierpią z powodu wszelkiego rodzaju przemocy, a inicjatywa ta została wprowadzona w kilku szkołach w kraju.

„Ten konkurs wyznacza standardy myślenia, charakteru i altruizmu i oczekuje, że delegaci będą wiedzieć, jak reprezentować kulturę, która ich definiuje”, powiedział Deliz, prezes Nuestra Belleza Puerto Rico (NBPR), która jest właścicielem lokalnej franczyzy wspomnianego wyżej. Konkurencja.

Jego aparat jest odpowiedzialny za wielu krajowych projektantów. Wśród nich Luis Lopez, który uszył suknię wieczorową; oraz Nicole, odpowiedzialna za kostium modela, inspirowany Ponce Ponce i rzemieślniczym dziełem maski danzante autorstwa Kenetha Meléndeza.

Podobnie wyrażam wdzięczność wszystkim projektantom i butikom: Novias by Otilio Santiago, Jose Carlo, Valde, Beto Rinaldi, Juan Colón, Jose Manuel Po, Criado, Marzilla Boutique, Juan Carlos Collazo, Lisa Burrata, Carlos Alberto i Jivauer B , którzy zaufali mi nawet przebieram się za Królową w tym międzynarodowym konkursie.

Wśród grona współpracowników są Josue Carlos, Eleot Cartagena, Ricardo Acevedo, Armando Lorenzo, Fresh Made, Erick Negrón, LIV Fitness, Jean Nieves, Kolorina, Tanning Beach House, Eliot i Billy Rentas oraz organizacja Nuestra Belleza Puerto Rico.

„To błogosławieństwo móc mieć tak wyjątkową okazję reprezentowania swojego kraju w tak doskonałych zawodach. Noszenie portorykańskiej opaski na piersi sprawia, że ​​czuję się jak zwycięzca. Jednocześnie przypomina mi to o wielkim Mam odpowiedzialność wobec mojej małej wyspy. Jestem absolutnie pewna tego, co mam” – powiedziała młoda kobieta.To będzie mój występ, a jednocześnie mam zaufanie do wsparcia moich ludzi.

Pęczki w ramach patriotycznego prezentu przyjmą ręcznie wykonany kawałek dębu i ręcznie pomalowany na załadunek dokonywany przez organizację.

„Jestem dumny z pracy naszej delegatki i wiem, że jest bardziej niż chętna, aby Portoryko zabłysło i utrzymało naszą pozycję na poziomie międzynarodowym” – dodał Miguel Deliz, prezes NBPR.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.