Armia rosyjska przebija się przez ukraińską linię obrony w Zaporożu

Armia rosyjska przebija się przez ukraińską linię obrony w Zaporożu

Konsorcjum składające się z Ong OIKOS Cooperãçao e Desenvolvimento, samorządu miejskiego Cienfuegos i Uniwersytetu Carlosa Rafaela Rodrígueza zamierza udzielić następującego zamówienia na dostawy w ramach „Trazos Libre.

Wkład kultury i tradycji w społeczny i gospodarczy rozwój społeczeństwa”, współfinansowany przez Unię Europejską i Instytut Camões de Portugal na Kubie, pod tytułem tematycznym „Organizacje społeczeństwa obywatelskiego i władze lokalne”:

  • Wyposażenie instytucji kulturalnych Dzielnicy Kreatywnej La Gloria, Cienfuegos (O.12 – 2023 / TL)

Zainteresowanych dostawców zapraszamy do odbioru dokumentacji przetargowej w przedstawicielstwie OIKOS na Kubie mieszczącym się pod adresem Calle 26 n.61, między 11 a 13, Vedado, Plaza de la Revolución, Havana, lub pisząc na adres e-mail chiara.vighi@oikos .pt

Oferty należy dostarczyć do centrali OIKOS na Kubie przed 31 stycznia (18:00 czasu kubańskiego) lub pocztą elektroniczną na następujące adresy e-mail: [email protected], [email protected]
Wszelkie dodatkowe informacje, a także ewentualne wyjaśnienia i pytania prosimy kierować wyłącznie drogą elektroniczną.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *