Arvato będzie zarządzać biznesem internetowym Guess w Polsce

Arvato będzie zarządzać biznesem internetowym Guess w Polsce

Arvato Supply Chain Solutions rozpoczęło współpracę z firmą Guess w Polsce. Odbędzie się to poprzez nowy magazyn o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych2, gdzie będzie odpowiedzialny za wysyłkę zamówień B2C i B2B do krajów europejskich i poza granice kontynentu. Więc, Zatrudnić będzie około 100 osób W szczytowych sezonach liczba ta może się podwoić.

Guess potrzebował partnera, który pozwoliłby mu zdywersyfikować działalność, zwiększyć jej efektywność i poprawić jakość obsługi klientów, dlatego jako atut, który pozwoliłby jej osiągnąć te cele, uznał nowe centrum dystrybucyjne w Polsce. Otwarcie w pełni dedykowanego centrum e-commerce stanowi uzupełnienie planowanego zasięgu logistycznego firmy modowej na rok 2021. Marcelo de Melgazzi„Wzmacnia to wielokanałową obsługę w Europie północno-wschodniej i zapewnia nam możliwości dystrybucyjne na nadchodzące lata” – potwierdza europejski dyrektor ds. logistyki Guess.

Centrum realizacji zamówień zapewnia przyjmowanie, magazynowanie, kompletację, pakowanie, zarządzanie zwrotami i usługi o wartości dodanej (VAS) w przypadku szeregu produktów, w tym odzieży, toreb, obuwia i akcesoriów. Wszystkie operacje zależą od System informatyczny WMS SAP Arvatodostosowane do potrzeb klienta.

Dla tej części Lidia Ratajczak KlokDyrektor Generalny Arvato Supply Chain Solutions w Polsce dodaje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejna międzynarodowa marka z branży modowej, która dynamicznie rozwija sprzedaż internetową, zdecydowała się na dywersyfikację swojej działalności logistycznej i powierzenie naszej firmie obsługi tego wymagającego sektora. ”

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *