Back to Desire to film erotyczny, który traktuje seks trochę zbyt poważnie

Premiera Back to Desire w czwartek 20

Powrót do pożądania (Niebo w pieklePolska / 2023). Tytuł: Tomasza Mandesa. scenariusz: Tomasz Mandes, Mojka Opony. Fotografia: Partic Cerlica. Rzucić: Szymon Suzina, Magdalena Boczarska, Katarzyna Suchuk, Monika Wronczyk. Odpowiedni: Odpowiedni dla osób powyżej 18 roku życia. dystrybutor: Dystrybucja BF. Czas trwania: 120 minut. Nasza opinia: zły.

Po nagłym sukcesie filmu 365 dni (2020)wyprodukowany w Polsce, ale z międzynarodową atmosferą i wszedł w epidemię jako miejsce dla kina erotycznego na platformach (w tym przypadku Netflix), nadchodzi nowy zakład w tym samym duchu i jest teraz przeznaczony do kin. Powrót do pożądania Jego centrum stanowi trójkąt miłosny między wybitną sędzią, jej zbuntowaną córką i włoskim oszustem czekającym na lot do Brazylii. Idea tego, co „zakazane”, tkwi w różnicy wieku między sędzią a jej kochankiem (piętnaście lat, jak to się kilkakrotnie powtarza), prestiżu zagrożonego przez jej potencjalne uprzedzenia na rozprawie, w której jest świadkiem , oraz konflikt matka-córka, który sprowadza się do roszczeń o dezercję i zaniedbanie. Mówi się, że to bezduszny i konserwatywny melodramat, nakręcony bez siły i zapału, nękany najgorszymi kliszami i najbardziej tandetnymi dialogami.

chwila 365 dni A wynikający z tego, bardziej uczciwy opad przyjął ducha wyzysku bez wiarygodności jako coś więcej niż wirusowa reklama krajobrazów i nagich ciał owiniętych w seksistowską i anachroniczną fabułę, Powrót do pożądania Dąży do powagi, która doprowadza ją do sarkazmu.

Magdalena Boczarska i Simone Susinna w filmie Powrót do pożądania

Magdalena Boczarska i Simone Susinna w filmie Powrót do pożądania

Rzeczywiście, podczas gdy bijący serce Simon Sosina popisuje się swoimi mięśniami i bezwstydnie się uśmiecha, aktorka Magdalena Poczarska próbuje ożywić emocje postaci, która istnieje jako archetyp 45-letniej wdowy, która żyje fantazjami seksualnymi z tym samym poczuciem winy. jako zakonnica. A reżyser Thomas Mendes wznawia fotografię lotniczą dronami 365 dnisceny seksu są w desperackim zwolnionym tempie i oferują najgorsze wizualne rozwiązanie historii z większym sumieniem niż jakakolwiek forma erotyzmu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *