Baleària czarteruje Rusadir na trasie Malaga-Melilla

Przez portal redakcyjny Portuario.cl

@pracownik


Baleria Rusadir, nowy prom wycieczkowy, dołączył do swojej floty, aby wzmocnić połączenia między Melillą a Malagą. Firma, która czarterowała statek przez siedem miesięcy, spodziewa się, że zacznie on działać 3 kwietnia, z sześcioma tygodniowymi cyklami, a także z zawinięciem w sobotę do Almerii.

Jest to nowoczesny statek, wyposażony w elektryczny układ napędowy napędzany dwoma silnikami na gaz ziemny oraz wyposażony w wiele usług pokładowych ukierunkowanych na komfort i rozrywkę pasażerów.

Prom wycieczkowy o długości 187 metrów i szerokości 31 metrów został zbudowany między Niemcami a Norwegią i został ukończony w stoczni Nauta (Gdynia, Polska), gdzie armator przeszedł kompleksową kontrolę. Jeśli chodzi o parametry techniczne, należy zauważyć, że układ napędowy statku jest całkowicie elektryczny i ma instalację z dwoma silnikami gazowymi, co jest technologią wszechstronną. Baleria zakład w ostatnich latach. Silniki te mogą naprzemiennie zużywać paliwo i gaz ziemny i są gotowe do pracy ze źródłami odnawialnymi, które są neutralne pod względem emisji CO2, gdy te rodzaje energii są opłacalne pod względem kosztów i dostępności.

Z tym nowym zwrotem, Baleria Będzie posiadał flotę 11 statków wyposażonych w tę technologię, w tym nowe konstrukcje i re-energetykę. Statek, który po raz pierwszy zostanie zwodowany przez firmę żeglugową na trasie Melilla-Malaga, ma pojemność 1670 osób i może pomieścić 2600 metrów bieżących ładunku na swoich dwóch pokładach.


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *