Banco BiG przejmuje DIF Broker

W ramach strategii rozwoju na rynku iberyjskim oraz po rozpoczęciu działalności zarządzanie majątkiem W Hiszpanii w listopadzie ubiegłego roku BiG – Banco de Inversión Global nabył DIF Broker, dedykowany podmiot maklerski w Hiszpania, Portugalia i Polska, z ponad 20-letnią działalnością. Bank przejmuje 100% europejski biznes W celu umocnienia swojej pozycji na Półwyspie Iberyjskim jako wyspecjalizowany bank, wspierający oszczędzających i inwestorów portugalskich i hiszpańskich, m.in. Ukończenie swoich celów finansowych.

Mario Żołądź (CEO Banco BiG) wyjaśnił, że „Dzięki temu procesowi BiG zwiększyć Rozwiązania inwestycyjne i brokerskie, przyśpieszyć Rozwój na rynku iberyjskim i ekspansja usług zarządzanie majątkiem”.

dotyczące procesu, Adolfo Alonso (CEO DIF Broker Spain) wyjaśnił, że „utworzenie silnej grupy bankowej, specjalistyczne W rozwiązaniach oszczędnościowych i inwestycyjnych pozwoli to brokerowi DIF wykorzystać swoje umiejętności maklerskie i zapewnić swoim klientom szeroką gamę produktów i usług finansowych.

Założony ponad 22 lata temu, BiG – globalny bank inwestycyjny, z 5,2 miliarda aktywów Nadzorowanych Klientów*, jest wiodącą instytucją bankowości cyfrowej w Portugalii o wysokiej sile finansowej, co przekłada się na dobre wskaźniki kapitałowe i płynnościowe.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *