Banco Santander i Fundacja Oxentia rozpoczynają wyzwanie wspierające cyfryzację i efektywność MŚP – RRHH Press

Treść. Santander Bank, Za pośrednictwem Uniwersytetu w Santander i Fundacja Oxentia, Podmiot powiązany z doradztwem w zakresie innowacji na Uniwersytecie Oksfordzkim Santander World Challenge X | Pomaganie firmom w rozwoju, Globalne wyzwanie dla przedsiębiorców, którego celem jest identyfikacja innowacyjnych i skalowalnych rozwiązań wspierających cyfryzację małych i średnich przedsiębiorstw oraz zwiększających ich efektywność.

Wyzwanie jest otwarte Startupy i domeny Z Niemiec, Argentyny, Brazylii, Chile, Hiszpanii, Meksyku, Portugalii, Polski, Wielkiej Brytanii, Urugwaju i Stanów Zjednoczonych, które są prawnie założone i wprowadzają do obrotu produkt i / lub usługę oraz których przychody ze sprzedaży nie przekraczają 500 000 euro rocznie, w przypadku startupów lub ponad 500 000 euro rocznie w przypadku ekspansji.

Wszystkie projekty powinny się pojawić Innowacyjne i skalowalne rozwiązania Wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw, które pomagają im zdigitalizować działalność i zwiększyć ich wydajność.

Grupa Międzynarodowi eksperci ocenią uczestniczące rozwiązania przedsiębiorcze i wybiorą 20 projektów, które zakwalifikują się do finalistów6 lipca zaprezentuje swoje projekty przed międzynarodowym jury złożonym z liderów w dziedzinie małych i średnich przedsiębiorstw, przedsiębiorczości, innowacji i inwestycji.

Wśród 20 finalistów pojawi się Czterech zwycięzców Zostanie on zaprezentowany 9 lipca podczas transmisji strumieniowej: dwa zestawy wskaźników, które otrzymasz 50 000 euro Każdy z nich rozwija projekty, a dwa startupy otrzymają 10 000 euro, Prosto.

Oprócz nagrody pieniężnej czterech zwycięzców Otrzyma specjalistyczne wskazówki dotyczące własności intelektualnej od firmy Oxentia, Widoczność w sieciach społecznościowych i oficjalnych kanałach Banco Santander oraz możliwość zaprezentowania projektu na Fintech Station, zespole otwartych innowacji Grupo Santander.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *