Banknot Mayo Zambada, krążą pieniądze 20 dolarów z wizerunkiem przywódcy kartelu Sinaloa

Ismael „Mayo” Zambada

Zdjęcie: FGR Meksyk / Dzięki uprzejmości

Obrazy założeń rozpowszechniają się w mediach społecznościowych Banknot z wizerunkiem Izmaela „Mayo” Zambady, najwyższego przywódcy Federacji Sinaloa (CDS).

Według doniesień banknoty, choć nie mają oficjalnej wartości, mają określony nominał Tysiąc meksykańskich peso to równowartość około 200 dolarów amerykańskich, zgłoszone w Culiacan, w stanie Sinaloa w Meksyku, gdzie znajduje się główne centrum operacyjne Sinaloa Cartel.

-Czytaj więcej: Wideo: Zabójcy sfilmowani, gdy zabili małą dziewczynkę // Nawet twoje dzieci zabiją CJNG grozi gwatemalskiej policji wideo

opublikuj zdjęcia Banknot z wizerunkiem Maja Zambada Dzieje się tak po tym, jak Stany Zjednoczone zwiększyły swoją nagrodę za schwytanie przywódcy Al-Kaidy.

Wygląd tych banknotów jest przyznawany w kraju tylko przez rok Diler narkotyków Joaquin El Chapo Guzman, były przywódca kartelu Sinaloa, rozpocznie dystrybucję 200 monet peso (około 10 dolarów w zależności od kursu wymiany) z inicjałami i podpisanym listem w imieniu Capo.

Jak Cię uczymy, na koncie na Instagramie, które zostało wprowadzone jako Ivan Archivaldo Guzmán Salazar, Przezwisko Chapeto, syn Chapo, zamieszczono zdjęcie, na którym inicjały jego ojca zostały wybite na rachunku.

co jest przez Historie na Instagramie które jest twoim domniemanym oficjalnym kontem, Umieść tweetaEl Chapito pokazał pieniądze z jednej strony z następującą wiadomością: „Od twojego przyjaciela JGL”, inicjały oznaczające pełne imię jego ojca, Joaquín Guzmán Loera.

Według specjalistów zdarzają się czasy Handlarze narkotyków Stemplują pieniądze, którymi wręczają łapówki, i rozdają je ludziom o ograniczonych zasobach, którym zyskują sympatię, ze względu na swoich operatorów lub po prostu jako sposób na podniesienie ich ego.

-Może Ci się spodobać:

· Aktorka porno ujawnia ekstremalne upodobania seksualne dzieci Chapo Guzmana// Wideo: CJNG przeraża żywą kobietę

· Rodzina Kalimba biczowała kobiety i ostatecznie je rozczłonkowała// „Jestem ludźmi generała”, krzyczał H2, przygnębiony dowódca narkotyków.

· Wideo: Zabijają piosenkarza Narcocorido 100 kulami. więc zostałem//Aktor, który grał Gohana w Dragon Ball, został zastrzelony

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *