Barbie Silenzi odpowiada Valerii Aquino za jej opinię na temat jej rozstania z El Polaco – ludzie online

Barbie Silenziobecny partner firmy Polskis Valeria Aquino, były piosenkarz, nie mają ze sobą dobrych relacji. Pomimo tego, że oboje dzielą się dziećmi z kompero, ich życia nie przecinają się zbytnio, ale kiedy to się dzieje, dyskusja się kończy. kilka miesięcy temu, nie tutaj Dał notatkę na Mitre Live, komentując pogłoski o kryzysie w parze i rozpętał gniew tancerza.

„Nie mam pojęcia, czy są w kryzysie, wszyscy mamy dni i z jakiegoś powodu wybieram samotność. Nie mam pojęcia, jak wygląda ich życie jako para, ale wiem, że są bardzo niestabilni„, Jednym z jego oświadczeń było: Waleria On dodał: „Nie bankuję i nie zrobię tego z powodu postawy, jaką miała wobec mnie i mojej córkiWyjaśnij brak okazji do przyjaźni między nimi.

Po długiej ciszy lalka Barbie Wyszedł, by bronić się przed tymi powiedzeniami w wywiadzie dla intruzów i wyjaśnił to swojemu byłemu partnerowi. Czy widziałeś oświadczenia Valerii Aquino, w których mówi, że są niestabilne?zapytał członek komitetu programowego.Tak, to dziwne, że wyraża swoją opinię bez związku”.Tancerz odpowiedział.

Następnie reporter zapytał, czy ta sytuacja i opinie nie tutaj przeszkadza mu, kto? lalka Barbie Odpowiadam: Tak, oczywiście. Nie chcę o niej rozmawiać, bo tak naprawdę jej nie znam, ale wydaje mi się, że jest kompletnie lekceważąca.. Może to zobaczyć twoja córka i moja córka.wskazując na Cisza bezwzględny i pokazuje skrajne niezadowolenie.

Przed zakończeniem wywiadu para nie opuściła El Polaco bez pozostawienia najpierw ostrego komentarza. „Wydaje mi się, że od dłuższego czasu jeszcze się z tym nie pogodziła”.wyznał lalka BarbieStwierdzając, że Waleria Nadal będę zainteresowany piosenkarzem.

dla tej części, nie tutaj Ponownie udzielił wywiadu, tym razem Intruderom, i opowiedział o walce między nim a tancerzem. „Nie dbam o nią. Nie lubię jej, kropka”było mocne zdanie, które podał Waleria. Ponadto odniósł się również do swojej byłej żony: „Zadzwonił do mnie i zażądał, żebym przyjaźnił się z Con Aguero”, Opisali go jako „pirata”.

Więcej informacji na gente.com.ar

Wątki

uwagi

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.