Barbie Silenzi opowiada o występie El Polaco po śmierci ojca: „Stara się wrócić do akademii”

List Barbie Silenzi do El Polaco w La Academia

W ubiegły czwartek, 24 czerwca, Ezequiel El Polaco Quercaloc stanął w obliczu jednego z najsmutniejszych momentów swojego życia: śmierci swojego ojca, Jorge Carlosa. Z tego powodu Rodrigo Tabari zajął jego miejsce w ten czwartek Akademia 2021 Podczas gdy ogrodzenie jest bardzo bolesne. w tym kontekście, Barbie Silenzi Skorzystał z okazji, aby wysłać kilka słów do swojego partnera na antenie.

„Miał bardzo szczególny związek ze swoim ojcem i był bardzo silny” – powiedziała tancerka, która opowiadała o tym, jak jej rodzina towarzyszyła El Polaco. „Jesteśmy tam cały czas i szanujemy go, dlatego jesteśmy tutaj z Rodrim, dbając o jego miejsce. Kochanie, wiem, że nas obserwujesz, przesyłam Ci gigantyczny pocałunek, kocham Cię i mam nadzieję, że niedługo poczujesz się dobrze, kiedy wrócisz.” Cisza zakończona.

Rodrigo Tabari i Barbie Silenzi (fot. Franco Favasoli)

Po tańcu Rodrigo Tabari zadedykował muzykowi specjalną piosenkę: „Ta piosenka zmieniła moje życie, słucham jej i podnosi mnie na duchu w trudnych chwilach. Nazywa się „Podnoszę rękę”Pochodzi od kompozytora Samuela Hernandeza, chrześcijańskiego pisarza muzycznego. Więc mam nadzieję, że ci się spodoba.”, zapowiedziany przed startem unikatową wersję melodii, wykonaną z Walterem, jego partnerem i gitarzystą.

„Ten moment twojego życia musisz przeżyć i stoczyć pojedynek, ale wiedz, że twoje życie i twoja rodzina czekają na ciebie i jak mówi piosenka, nawet jeśli szukasz tysiąca problemów, trzymaj się Boga” powiedział Rodrigo, tak poruszony słowami, które poświęcił swojemu koledze i przyjacielowi.

Po tym, jak pokaz został skrytykowany przez jury, rozmowa z Silenzi Telecho. „Było to bardzo trudne, ponieważ trzeba było w to wszystko włożyć, a prawda jest taka, że ​​jest to skomplikowane” Uczestniczka opowiadała o swoim powrocie na tor w tym trudnym rodzinnym momencie. Zapytany, jak wyglądały te dni El Polaco, jej partner powiedział: „Było ciężko, ponieważ mieliśmy tak wiele dziewczyn i musiałem go powstrzymać. Chciałem być z nim więcej, ale opiekował się także moimi dziewczynami. „

Barbie Silenzi opowiadał o El Bulaco po śmierci ojca

– Nie odseparowałem się od niego, ale nie mogłem przegapić prób, dlatego trenowaliśmy tylko przez półtora dnia. To była trudna impreza – powiedział. „Odkłada wszystkie pazury”, Pewnie.

Jorge Carlos był odnoszącym sukcesy biznesmenem, dopóki alkohol i narkotyki nie pojawiły się w jego życiu, a jego uzależnienie zbłądziło. Kiedy El Bulaco miał pięć lat, mężczyzna stracił wszystko i trafił do szpitala. „Przebywałem w szpitalu przez dwa lata i chciał być ze mną, bo za mną tęsknił. Byłem w Pawilonie 1 Otwartych Drzwi”Ojciec piosenkarki ujawnił się kilka lat temu w magazynie El Diario de Mariana. Następnie docenił sposób, w jaki jego syn pomógł mu w procesie rehabilitacji. „Zabrał mnie samochodem i zabrał do zdrowia. Ocal moje życie”Z dumą wyjaśniłem.

Kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy wziął udział w Bailando, El Polaco, opowiedział szczegóły swojego dzieciństwa w magazynie Pronto. „Mieszkałem z moim ojcem Jorge Carlosem, moją matką Marianą i moimi braćmi Jonathanem i Rossio. Na początku miałem dość normalne życie, ale potem były brzydkie sytuacje „, według. Jego matka była gospodynią domową, a ojciec posiadał fabrykę automatów do gier, ale uzależnienie sprawiło, że stracił pracę i wpłynął na całą rodzinę.

Czytaj:

Wnuczka Lei Croisette zastrzeliła męża piosenkarki: „Nie chcemy, żeby on więcej wysławiał swojego imienia
Dyskusja między Fernandą Vives i Sebastianem Copelle w El club de las divorciadas: „Jest trochę zazdrosny”
Xuxa będzie świętować swoje następne urodziny podczas ekscentrycznego rejsu ze swoimi fanami: ile kosztuje uczestnictwo

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *