Barcelona jest wypełniona francuskimi studentami

Zaktualizowano: 23.11.2022 14:30

przerwać 22 cale Przyciąga coraz więcej międzynarodowych studentów i pracowników dzięki otwieraniu centrali technologicznych, hoteli, akademików i projektów edukacyjnych. Ostatni otwarty teren pełen dźwigów i niedawno ukończonych budynków Edukacja TBSfrancuska szkoła biznesu z tytułem magistra zarządzania wśród 50 najlepszych na świecie wg czasy finansowe który został dziś otwarty Nowy kampus w Barcelonie.

Budynek pod numerem 116 na Calle Venezuela został wzniesiony przez poradnik, wybitny promotor budowy pobliskiej dzielnicy Diagonal Mar. Po ukończeniu tego lata, kiedy w nowych salach rozpoczęły się pierwsze zajęcia, oryginał został sprzedany 30,65 mln zarządzającemu funduszem, który dzierżawi obiekty TBS na podstawie 25-letniej umowy.

Barcelonie, Casablance, Paryżu

Zauważył, że „Barcelona jest naszym najbardziej międzynarodowym kampusem uniwersyteckim”. Stephanie Levinedyrektor firmy, która ma na swoim terenie również szkoły Tuluzaw Paryż i w biały Dom. Lavigne zauważyła, że ​​wszystkie obiekty zostały w tym roku odnowione, z wyjątkiem Centrum Tuluzy, które wymaga bardziej kompleksowego remontu, który zostanie ukończony dopiero w 2026 roku.

Balkon TBS Business School @ 22 w Barcelonie / VR – CG

W przypadku Barcelony TBS miał już sale lekcyjne w centrum, ale od otwarcia w 1997 roku pozostały one małe i przestarzałe. Teraz centrum szkoleniowe przeniosło je 675 uczniów do nowej siedziby @22, która może pomieścić do 1100 uczniów. Wielu z nich zatrzymuje się w sąsiedniej rezydencji Aparto w ramach umowy o współpracy lub w innych pobliskich obiektach, takich jak Liv Student lub społeczny koncentratorWszystkie nowo wybudowane.

Od Szwedów po Kolumbijczyków

Oliviera Benelliegodziekan szkoły barcelońskiej, zauważył, że „ 75% Studenci są międzynarodowi”, podczas gdy reszta to Francuzi lub Hiszpanie. Nowe obiekty szczególnie przyciągają studentów NiemcyA w szczególności Europa Północna i Ameryka Łacińska KolumbiaEgipt, Bliski Wschód i Stany Zjednoczone.

Wzrasta również rola narodowości wschodnioeuropejskich, takich jak Polska Również Rumunia. Według Benellego „jedynym niedostatecznie reprezentowanym kontynentem jest Azja, gdzie studenci z Chin i Indii wolą studiować we Francji”. Setki międzynarodowych studentów osiągnęło 22 @, aby studiować na studiach licencjackich i podyplomowych, z możliwością rotacji między różnymi miastami, w których TBS jest obecny, oprócz innych uniwersytetów, z którymi współpracuje w różnych krajach.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.