„Barza, ni, przesadzone, trudne do zaprojektowania. Tragedia”

Małgorzata Rozenek Wielokrotnie udowadniał, że nie ma sobie równych w podwajaniu bogactwa. Nawet miesięczne wakacje w Meksyku nie przeszkadzają dobrze prosperującej bizneswomanie w podejmowaniu bardziej dochodowej pracy. Ta sama „religia” przyjęta przez jej kochanka, Radosław Majdan.

43-latka to świetna modelka, dlatego stale uczestniczy w kolejnych sesjach. nowo Jozjasz Wyjaśnia na InstaStories, jak musiała ubrać patrona i zrobić boga, co nie jest łatwe bez pomocy ekipy stylistów (jej ekipa kosmetyczna już wróciła do Polski) pomimo przeciwności, efekt końcowy jest prawdopodobny Tak bardzo go kocha.

Zobacz też: Majorzata Rusnik: „Nie mogłam cały czas odpoczywać”

Rozenek kontynuuje prasowanie, gdy jest gorąco i dodaje posty promujące kolejną brandy, z którą współpracuje. We wtorek przyszła kolej na ogłoszenie polskiej marki obuwniczej.

Jeśli chcesz podbić świat, musisz mieć wygodne buty. – Gwiazda napisała na dole zdjęcia, gdzie krzesło jest złożone w kolorze akwamaryny “Cicha bieg”.

Większości fanów nie podobały się wspomniane w komentarzach „oryginalne” buty. Uznano nawet, że promowana przez nią modelka bardziej pasuje do „Coci Klotki of the Pitch” niż reklamowanego projektanta mody.

Pani Maguzi kocham Panią, ale ten but to dramat, moja ciocia poza terenem, ja w nim jestem. Książki dla fanów.

Masz rację Książki Domeradzkiej. Buty są estetyczne, a kostiumy to tragedia. Twoja intuicja i wyczucie stylu nigdy Cię nie zawiodą. Mogą być wygodne, ale nic więcej. Niesfermentowane, przesadzone, musujące, trudne w stylizacji. Pasowałyby do szarego dresu z cyrkoniami albo kostiumu na Halloween, który miał naśladować styl Paris Hilton.

Krytyka projektanta, delikatnie mówiąc, nie przemawiała do Maguzi. Rozenek postanowił przypiąć pinezkę swojej koleżance z branży, zauważając, że Nie jest dobrą fryzjerką.

Dla dobrego projektanta mody nie ma czegoś takiego jak „trudność projektowa”, to tylko kwestia wyobraźni. – Josiah to zrobił. Moja opinia jest odwrotna: buty do dresu, spódnicy, spodni i szortów.. Buty, które nie udają, że nic nie znaczą. Idea „skarpetek z kapciami” pojawiła się w wielu innych markach. Jak cudownie jest, że moda pozwala każdemu mieć rację.

Domaradzka nie pozostawił ironii bez komentarza.

bEgYmkeD

Dobry projektant nie próbuje za wszelką cenę zaprojektować złego produktu, aby ktoś, kto nie ma pomysłu na projekt, nie oskarżył go o niekompetencję. Każdy ma prawo nosić to, co chce, tak jak każdy ma prawo do osobistej oceny wszystkiego, co go otacza. Nie jestem tu, żeby się tam dostać. Oferuję alternatywną wizję w kraju, w którym wielu myli modę ze sponsorowanymi postami na Instagramie. Wszystkiego najlepszego i powodzenia.

Celebrytka, znana ze swojej podatności na udział w internetowych pysków, postanowiła tym razem skrócić temat.

Dobrą wiadomością jest to, że nie jest to rozmowa między „dobrym projektantem” lub kimś, kto „nie ma pomysłu na projekt”. W każdym razie to tylko buty. Wszystkiego najlepszego i powodzenia – odpowiedziała Gonia.

Czy buty reklamowane przez Rosink są naprawdę brzydkie?

pyjimki
bEgYmkeW

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *