Baskijski tłumacz V4 zdobył międzynarodową nagrodę

Wznowienie działalności związanej z paliwami kopalnymi w Danii

MADRYT, 26 października (Prensa Latina) Firma Vasco Electronics, specjalizująca się w elektronicznych urządzeniach tłumaczeniowych dla podróżnych, ogłosiła dziś, że została nagrodzona prestiżową nagrodą Good Design Award.

Międzynarodowa firma z dużą obecnością w Hiszpanii zdobyła nagrodę w kategorii technologii komunikacyjnych dzięki swojemu najnowszemu urządzeniu, tłumaczowi Vasco V4, wprowadzonemu na rynek zeszłego lata, a także pokazanemu na targach IFA Berlin 2022.

Nagroda jest sponsorowana przez Japan Design Promotion Institute i jest przyznawana co roku urządzeniom o doskonałym designie.

Jest używany jako mechanizm podnoszenia świadomości współczesnego wzornictwa i uhonorowania zarówno produktów, jak i liderów branży w zakresie projektowania i produkcji, którzy wyznaczyli nowe kierunki innowacji i napędzali tworzenie konkurencyjnych produktów na rynku.

Basque Translator V4 to pierwsze urządzenie, które umożliwia komunikację nawet z 90 procentami światowej populacji dzięki obsłudze do 108 języków (w tym dialektów).

Działa z GSM i ma kartę SIM, która zapewnia użytkownikowi dożywotni darmowy internet w prawie 200 krajach, a jeśli sygnał GSM jest słaby, może również korzystać z sygnału Wifi.

Nie tylko tłumaczy głos przez mikrofon, ale także umożliwia tłumaczenie tekstów i obrazów dzięki wbudowanemu wysokiej jakości aparatowi Sony 8 MP AF.

Obiektyw umożliwia urządzeniu przechwytywanie wyraźnych obrazów billboardów, znaków lub menu restauracji w celu prawidłowego przetłumaczenia ich na język podróżnika w czasie reakcji około 0,5 sekundy.

Podobnie łączy funkcjonalność i estetykę, zdobywając nagrodę Good Design Award, z ergonomiczną konstrukcją i 5-calowym ekranem, który pozwala na noszenie tłumacza w dowolnej torbie lub kieszeni i wygodne wyjmowanie go w każdej sytuacji. jest konieczne.

Jakby tego było mało, posiada funkcję Multitalk środowiska zawodowego, która pozwala rozmawiać w czasie rzeczywistym z nawet 100 rozmówcami w różnych językach.

Prezenter

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *