„Batist Medical dostarcza produkty o doskonałości i jakości”

Batiste Medical to firma pochodzenia czeskiego, która specjalizuje się w produktach medycznych do dezynfekcji chirurgicznej i ran. Rozmawiamy z Jose Luisem Rebelo, dyrektorem generalnym firmy w naszym kraju.

Jakie są początki medycznego Batiste?

Batiste Medical ma swoje początki w Czechach. Na początku swojej działalności w 1990 roku firma skierowała swoją działalność na sektory przemysłowe. Dwa lata później, w 1992 roku, po sprawdzeniu dobrego odbioru produktów marki, zdecydował się na uruchomienie i promocję linii szpitalnej. W tym sensie przejęcie Docworld w 2018 roku oznaczało, że wzrost był szybszy, bardziej owocny i ambitniejszy. Ta sytuacja umożliwiła rozwój ekspansji w całej Iberii w linii ciągłego i programowanego wzrostu.

Jaką masz obecnie strukturę?

Mamy duży zespół oddanych profesjonalistów. Jesteśmy podzieleni na różne działy, od działu jakości po dział zakupów, przechodząc przez obszary marketingu, sprzedaży itp. Posiadamy biura w takich krajach jak Hiszpania, Portugalia, Czechy, Polska, Węgry, Rumunia, Niemcy i Słowacja. Ale firma zawsze ma pomysł na dalszy rozwój.

Celem tej firmy jest utrzymanie wysokich standardów jakości. Zdjęcie: Nazwy Hunzów powód

Na jakich rynkach geograficznych działasz?

Nasze produkty docierają obecnie do całej Europy oraz Afryki i Ameryki. W tych krajach jesteśmy w stanie zadowolić każdego rodzaju klientów, ale naszym celem zawsze było utrzymanie silnej obecności zarówno w szpitalach publicznych, jak i prywatnych.

Jaka jest propozycja wartości Batiste w dziedzinie produktów medycznych?

Celem tej firmy jest utrzymanie wysokiego poziomu jakości, doskonałość naszych specjalistów w leczeniu i dbałość o wszystkich naszych klientów, a także wysoka skuteczność w dostawie i obsłudze posprzedażowej oraz możliwe rozwiązanie trudności, które mogą pojawić się w codziennych stosunkach roboczych. Nie stoi to w sprzeczności z rozsądną ceną. To coś, z czego możemy być dumni. Posiadamy szeroką gamę produktów do pielęgnacji, higieny, dezynfekcji ran, sal operacyjnych, ochrony, iniekcji, infuzji, sterylizacji oraz narzędzi chirurgicznych. Szeroki wachlarz rozwiązań dla naszych klientów. Chcemy stać się głównym punktem odniesienia dla szpitali, gdy ich usługi zaopatrzenia muszą zaspokoić potrzeby.

Batiste należy do skonsolidowanej grupy z 30-letnim doświadczeniem na rynku europejskim.
Batiste należy do skonsolidowanej grupy z 30-letnim doświadczeniem na rynku europejskim. Zdjęcie: Nazwy Hunzów powód

Co wyróżnia firmę na tle głównych konkurentów?

Faktem jest, że przynależność do skonsolidowanej grupy z 30-letnim doświadczeniem na rynku europejskim daje Ci przewagę konkurencyjną. Dodatkowo fakt, że jesteśmy producentami niektórych naszych produktów pozwala nam kontrolować wszystkie procesy pod względem jakości i wydajności. Produkujemy zgodnie ze standardami UE, zapewniając naszym klientom terminy dostaw, co pozwala im żyć bardzo cicho, podobnie jak my. Do tego wszystkiego musimy dodać, że mamy pełen pasji zespół, który dąży do uczynienia Batiste Medical firmą numer jeden w branży.

Czy możliwe jest dalsze wprowadzanie innowacji w takim sektorze?

Tak, oczywiście jest to możliwe. Dla Zespołu Medycznego Batiste nie ma rzeczy niemożliwych. Ale nie możemy też ujawnić wszystkich naszych sekretów.

Batiste Medical to firma pochodzenia czeskiego, która specjalizuje się w produktach medycznych do dezynfekcji chirurgicznej i ran.
Batiste Medical to firma pochodzenia czeskiego, która specjalizuje się w produktach medycznych do dezynfekcji chirurgicznej i ran. Zdjęcie: Nazwy Hunzów powód

Jakie są wyzwania dla przyszłości Batiste Medical?

Chcemy utrzymać poziom jakości i wymagania, które stawiamy od pierwszego dnia. W tym sensie konieczne będzie utrzymanie innowacyjności przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów.

batist.pl

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.