Będą domagać się poszanowania praw emerytów w Argentynie

Będą domagać się poszanowania praw emerytów w Argentynie

O szóstej wieczorem czasu lokalnego członkowie tych grup przeprowadzą „hałas” i otwartą audycję radiową przed siedzibą legislacyjną, na dzień przed specjalną sesją w Izbie Reprezentantów w celu omówienia tzw. – zwane prawem omnibusowym. .

Zgodnie z zaproszeniem demonstranci wyrażą odrzucenie projektu założeń i punktów wyjścia dla wolności Argentyńczyków oraz Dekretu o konieczności i pilności podpisanego przez prezydenta Javiera Mileya.

W szczególności będą domagać się zniesienia środków dotykających emerytów i potępiać próby likwidacji Funduszu Gwarancji Trwałości, który został utworzony w 2007 r. przez byłego prezydenta Néstora Kirchnera (1950-2010) w celu ochrony systemu emerytalnego przed wahaniami gospodarczymi i zapewnienia jego ciągłości. Solidność i niezawodność.

Ponadto będą domagać się podwyżki wynagrodzeń i kontynuacji obowiązującej ustawy o mobilności emerytalnej.

24 tego miesiąca oba stowarzyszenia związkowe i wiele organizacji wzięło udział w strajku generalnym i marszu zwołanym przez Powszechny Związek Pracy w związku z odrzuceniem działań rządu.

Kompleksowe prawo obejmuje wysoce wątpliwe aspekty, takie jak przydzielenie funkcji legislacyjnych władzy wykonawczej oraz tworzenie stanów nadzwyczajnych w gospodarce, emeryturach, bezpieczeństwie, obronności, taryfach, energetyce, zdrowiu, administracji i społeczeństwie.

Pamięć/gaz

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *