Bezpłatna wersja próbna Disney Plus: czy można oglądać Andor bez płacenia?

nie ma nikogo Bezpłatna wersja próbna Disney PlusPrzynajmniej nie w Stanach Zjednoczonych. Oferta tygodniowego bezpłatnego okresu próbnego została wycofana w czerwcu 2020 r. i od tego czasu nie widzieliśmy nic podobnego. Ale to nie wszystkie złe wieści: usługa przesyłania strumieniowego Kosztuje znacznie mniej niż jego konkurent Netflix: 8 USD miesięcznie, można anulować w dowolnym momencie jednym kliknięciem.

Jednak najlepszą opcją jest plik Pakiet Disneya, który obejmuje ESPN Plus i Hulu za jedyne 14 USD miesięcznie. Przełożyłoby się to na 7 USD miesięcznie za usługę lub 60 USD rocznie, co jest znacznie niższym kosztem niż koszt indywidualnej subskrypcji trzech usług.

usługa

Cena £

Disney Plus 8 USD miesięcznie
Osika Plus

7 USD miesięcznie

Hulu (z reklamami)

6 USD miesięcznie

Pakiet Disney Plus

14 USD miesięcznie

Nie potrzebujesz ESPN Plus lub Hulu? Możesz zaoszczędzić kilka dolarów, subskrybując Disney Plus na rok. Roczne członkostwo kosztuje 80 USD, a 16 USD jest tańsze niż 12 miesięcznych opłat abonamentowych.

Czy bezpłatny okres próbny Disney Plus powróci?

Andy Boxall / Trendy cyfrowe

Nie widzimy na horyzoncie powrotu bezpłatnego okresu próbnego Disney Plus, przynajmniej w USA. Był tam od listopada 2019 do czerwca 2020, aby wesprzeć wprowadzenie Disney Plus na rynek. Obecnie, z ponad 42,9 milionami subskrybentów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, wygląda na to, że nie muszą już przyciągać większej liczby klientów.

Bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy jakąś specjalną ofertę dla nowych subskrybentów, obniżającą cenę usługi w pierwszym miesiącu, jak to miało miejsce w ostatni Czarny Piątek, kiedy to obniżyła członkostwo w pierwszym miesiącu do zaledwie 2 USD. Nie jest to darmowy okres próbny per se, ale jest wystarczająco blisko, aby się wciągnąć świeża krew.

W innych krajach historia może być inna. Przewiduje się, że usługa zostanie rozszerzona na Polskę, Węgry i Łotwę, a także RPA, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wietnam przed końcem roku.

Czy możesz otrzymać Disney Plus za darmo?

OK: Nie ma bezpłatnej wersji próbnej Disney Plus, ale czy istnieje sposób na uzyskanie bezpłatnej subskrypcji Disney Plus? Istnieje kilka opcji, które Polegaj na zawieraniu umów z innymi usługami. Jeśli jesteś jednym z tych szczęśliwców, możesz zobaczyć Najlepsza seria Disney Plus zatem.

Świetny wybór z Verizon Wireless. Jeśli zarejestrujesz się w planie Start Unlimited lub Do More Unlimited, możesz otrzymać Disney Plus za darmo przez sześć miesięcy. Zasubskrybuj plan Play More Unlimited lub wykup Unlimited More i otrzymaj ofertę Disney Bundle (Disney+, ESPN+, Hulu z reklamami) całkowicie za darmo przez nieograniczony czas.

Nowi klienci korzystający z Internetu konsumenckiego Verzion Fios otrzymują również darmowy rok Disney Plus z rozszerzoną ofertą dla nowych i obecnych klientów Internetu domowego Verizon 5G.

W przeszłości usługi takie jak Xbox Game Pass Ultimate obejmowały również miesiąc Disney Plus, jeśli już zarejestrowałeś się w usłudze subskrypcji gry.

Czy są inne oferty Disney Plus?

Pamiętaj: jeśli wykupisz usługę co miesiąc, zapłacisz 8 USD miesięcznie, więc taniej jest wykupić abonament roczny. Ta oferta wynosi 80 USD rocznie, co oznacza, że ​​oszczędzasz 16 USD rocznie, co odpowiada dwumiesięcznej subskrypcji Disney Plus.

Istnieje również pakiet Disney. Ten pakiet zapewnia Disney Plus, Hulu (z reklamami) i ESPN+ za 14 USD miesięcznie. Jest to nieco tańsze niż subskrybowanie każdego z nich osobno, a ponadto otrzymujesz dwie dodatkowe usługi przesyłania strumieniowego.

Możesz łatwo przejść z widoku Najlepsze filmy Disneya Z dziećmi Najlepsze filmy na huluJak tylko pójdą spać.

Niezależnie od twoich intencji, istnieje dla ciebie plan Disney Plus, o ile nie masz nic przeciwko wydaniu trochę, aby cieszyć się tym, co ma do zaoferowania Disney Plus.

Rekomendacje wydawców
You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *