Bieganie to śmiertelna kontuzja skromnych pracowników kina. Ten tiktoker wyjaśnia to

Mówi nam Zachary Barbell w tym wideo Pewnego razu, pracując jako aktor, powiedział jedno słowo w popularnym programie The Big Bang Theory. Jedno słowo, kilka sekund na ekranie w 2009 roku. Wykonał pracę, tak, dzięki związkowi artystów, takich jak Screen Actors Guild czy Actors and Artists Association zrzeszone w Ameryce. Od tamtej pory ten występ przyniósł mu 40.685 dolarów w prawach pochodnych lub procent wygenerowanych zysków: za każdym razem, gdy ktoś kupuje DVD lub polska stacja telewizyjna kupuje prawa do emisji serialu, otrzymuje czek. Czasami głupie, czasami duże, ale szykowne.

Jedna płatność i suma z góry. Tak to działa Zestaw prac na platformach streamingowych dla wszystkich aktorów, bohaterów lub statystów, ale także dla scenarzystów, redaktorów, iluminatora i nie tylko. Produkty stworzone przez gigantów rozrywki żyją wiecznie w ich witrynach internetowych i nigdy więcej nie będą pokazywane (z bardzo rzadkimi wyjątkami) w kinach ani rozprowadzane na płytach DVD. Dlatego korzyści pochodne nie są generowane. Chociaż platformy już działają Prawie połowa światowej widowni „telewizyjnej”Jeśli ta jednorazowa seria jest przez nich produkowana i nadal generuje liczne hity po dziesięciu latach, nie dostaniesz ani grosza, ponieważ już zapłaciłeś za wrażenia w ich przestrzeni.

Kino napompowane. Jak wykazaliśmy, jest to zasadniczo atak na pracowników na najniższym szczeblu. Gwiazdy mają dobrych aktorów i są w stanie przetrwać w lepszych warunkach, a właściwie Netflix Już się przyznaję Podpisują lepsze linki zwrotne dla „talentów” na podstawie wyników biznesowych pod liczbami, które chcą pokazać. Ale ta bezmyślna umowa nie dotarła do zwykłych pracowników, od aktora wspierającego po wizażystkę. Są bardziej wymienne i dlatego mają mniejszą siłę przetargową, weź ją lub zostaw. Sytuacja, która bardzo boli pracowników (struktura pracy nie jest do końca stabilna) i może zranić widzów (bez tych gwarancji tak wiele talentów, które mogą dać nam wielkie wyczyny, porzuci swój plan i przejdzie na bardziej zielone pola pracy).

Jest już konkretny przykład Z tego efektu wśród grupy kreatywnych ludzi: Zobacz przegranych. Coraz mniej z nich wychodzi, staje się sławna i osiąga większą swobodę twórczą, tworząc dwie klasy, te już wcześniej stworzone, które podpisują wiele wielomilionowych umów, a cała reszta jest w kompleksie.

Ile osób obejrzało Stranger Things? O to chodzi. Chociaż platformy od czasu do czasu publikują kwieciste reklamy ujawniające liczbę widzów określonych seriali lub filmów (które dodatkowo Rozprzestrzeniają się, jak chcąOgólnie dominuje ignorancja. Co więcej, ich liczba nie jest badana. Nikt nie pozwala zewnętrznemu notariuszowi na wtykanie nosa do swoich baz danych w celu porównania ich ocen z ocenami innych platform.

Przepraszamy, anulowaliśmy Twoją ofertę, ponieważ nikt jej nie widział. On ona Niedawno wyjaśniono W temacie na Twitterze, znany bloger Film Critic Hulk. Netflix słynie z anulowania seriali, mimo że przynajmniej na portalach społecznościowych wydają się mieć publiczność. Zdarza się to najczęściej Netflixowi, ale dzieje się tak dlatego, że był głównym winowajcą i konkurentem na tym rynku, więc gdy reszta platform się połączy, prawdopodobnie również im się to przytrafi.

Dlatego Ted Sarandos mówi nam, że powinni anulować Sense8, ponieważ opinia publiczna nie odpowiedziała i może mieć rację, ale chodzi o to, że nigdy się nie dowiemy. Z nielicznymi wyjątkami uważają, że żadna seria nie zasługuje na ciągłość dla swoich twórców, ponieważ widzowie nie subskrybują jednego serialu lub reżysera, a raczej robią to w swoim katalogu jako całości. Jeśli ludzie, z którymi miałeś mały sukces, chcą cię teraz poprosić o wykonanie drugiej części, możesz pominąć tę ścieżkę i stworzyć więcej nowych, tańszych produktów.

Widownia telewizyjna maleje, a jej upadek staje się liniowy.  Jest teraz oficjalnie brokerem spadkowym

zazdrość. To wszystko, nie robiąc tego źle, chcieliby zastosować stare badania, gdyby mogli, ale mieli do czynienia ze związkami (Według niektórych osóbDziś najbardziej federacyjne miasto w Ameryce), kiedy tylko chcą zjeść szczyptę ciasta. Był na przykład moment w branży, wraz z pojawieniem się płyt DVD, że studia nie były zainteresowane ponoszeniem strat w kasie. Biorąc pod uwagę, jak atrakcyjna jest rzeczywista sprzedaż. Innymi słowy, gdyby dodatkowe 18 z Teorii Wielkiego Wybuchu zarabiało 40 000 dolarów na sekundę, to ile Warner Bros.

Nowi gracze, te same stare wojny. Wielkie zmagania związków rozrywkowych Związany z każdą nową zmianą technologicznąTo było w latach pięćdziesiątych, kiedy zdali sobie sprawę, że wytwórnie pieniędzy zajmują się prawami do telewizji i walczyły o udział. To samo stało się w latach osiemdziesiątych, kiedy przybyły lokalne taśmy. Dzisiejsza walka będzie inna, ponieważ jeśli istnieją quasi-publiczne audyty poprzednich torów, takich jak Nielsen, z luką informacyjną na platformach cyfrowych, nie ma danych do śledzenia, aby dowiedzieć się, kto widział Twoją serię, a kto jej nie widział . A) Tak, Przyszłe walki będą tutaj.

Biuletyn De Magent

Zapisz się, aby codziennie otrzymywać najnowsze i najważniejsze wiadomości, aby rozumieć świat i cieszyć się nim.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *