BIME 2022 łączy cały międzynarodowy przemysł muzyczny w Bilbao

BIME 2022 łączy cały międzynarodowy przemysł muzyczny w Bilbao

BIME 2022, konferencja skupiająca profesjonalistów z branży muzycznej, świętuje swoje 10-lecie i ponownie odbędzie się w Bilbao.

Bilbao z radością wita BIME 2022, wielki festiwal branży muzycznej, z prelekcjami, konferencjami, okrągłymi stołami… i oczywiście koncertami. Krótko mówiąc, centrum innowacji, technologii, sieci i przyszłości przemysłu muzycznego 26, 27, 28 i 29 października.

Wszystko o przyszłości branży muzycznej na Bime 2022Pałac Oscaldona, siedziba BIME 2022. Kup bilety tutaj

W tej edycji odbędą się dwie ważne gale wręczenia nagród

Przede wszystkim uznany Nagrody festiwalowe, który w tym roku skończy 9 ​​lat i rozpocznie konferencję – 26 października w Azconie Zentrowej -. Ponadto, po udanej wizycie BIME w Bogocie w maju zeszłego roku, w tym roku uruchomiono nową kategorię o nazwie „Best American Ibero Festival Award”.

Z drugiej strony Nagrody Bime Equity Pochodzi z ręki Amazon Music w celu podkreślenia i rozpoznania talentów kobiet i LGTBIQ+. 27 października w La Ribiera ta nagroda zostanie wręczona osobom wyróżniającym się w swojej karierze i perspektywach na przyszłość.

Wszystko o przyszłości branży muzycznej na Bime 2022

10 lat promocji branży muzycznej, to BIME 2022

Przy tak wielu wyzwaniach na stole, BIME stopniowo ewoluował i jest teraz zintegrowany jako wydarzenie Międzynarodowe odniesienie do muzyki. Konferencja znacznie się rozrosła, a frekwencja profesjonalistów potroiła się w ostatnich latach. Obecnie w BIME 2022 uczestniczy ponad 4500 profesjonalistów z ponad 50 krajów.

Wszystko o przyszłości branży muzycznej na Bime 2022BIME 2022 wypełnia swoje zobowiązanie do równości i zrównoważonego rozwoju

Wzrost ten znajduje odzwierciedlenie w integracji Druga siedziba w Ameryce Stąd rozszerzenie z jednego do dwóch corocznych wydarzeń. W ten sposób wzmacnia się połączenie dwóch kontynentów, które współpracują i rozwijają się razem od kilku lat.

Jakieś znane nazwiska? Możemy wspomnieć Avo zielonyprezes i dyrektor generalny Sony Music Latin-Iberia i odpowiedzialny za sukces czołowych artystów, takich jak Bad Bunny, Rosalía czy Camilo. Rebecca Lyondyrektor Rosalíi, najbardziej międzynarodowej hiszpańskiej artystki ostatnich lat. Alicja Zertosz, dyrektor generalny RuidoFest i wiceprezes Wonderlandia, a przede wszystkim jedna z kluczowych osób we współpracy branżowej w Ameryce Łacińskiej, na Karaibach i w Stanach Zjednoczonych. Również Rafa Sardynki, słynny produkt i zdobywca 18 Grammy. Wśród kilku innych.

Wszystko o przyszłości branży muzycznej na Bime 2022Plakat głośników BIME. Zobacz więcej na jego Instagramie bimenet_

Bardzo zróżnicowany program na tę edycję

Przez 4 dni Bilbao będzie zalewane muzyką i koncertami, aby przybliżyć swój program zarówno publiczności, jak i profesjonalistom, którzy gromadzą się na tej muzycznej konferencji. The Dostęp do pokoi i przestrzeni zewnętrznych będzie bezpłatnyTam każdy może odkryć talenty przyszłości i najnowsze propozycje Vanguard.

Ludzie mogą się cieszyć 65 koncertów artystów z całego świata, takich jak Niemcy, Kuba, Austria, Argentyna, Polska, Holandia i od dawna itp. Ponadto nie zabraknie wszystkiego, od flamenco, rapu, brudu, indie i reggae po R&B, hardcore, folklor i muzykę elektroniczną, a wszystko to uzupełnią projekcje muzycznych filmów dokumentalnych.

Wszystko o przyszłości branży muzycznej na Bime 2022

Oprócz BIME 2022, Inne równoległe spotkania Odbędzie się w stolicy Basków, jak Europejska Giełda Eksportu Muzyki Który będzie gościł ponad 20 ekspertów od internacjonalizacji muzyki. Lub dziesiąta rocznica Europejskiego Stowarzyszenia Sale koncertowe DMA na żywo Które zgromadzą najważniejsze teatry europejskie na świecie.

Jest też przestrzeń dla młodzieży którzy szukają miejsca w branży muzycznej dzięki programowi CAMPUS. I… dla tych, którzy chcą rozwinąć swój biznes… początek! Konkurencja.

Wszystko o przyszłości branży muzycznej na Bime 2022

Plakat dla artystów, którzy wezmą udział w BIME 2022. Więcej na ich Instagramie bimenet_

W celu dyskusji, przedstawienia wizji i poszukiwania rozwiązań Bardziej równy i inkluzywny przemysłNarodziny Muzyczne Forum Równości. Ponadto połączenie zostanie wykonane we współpracy z Dziedzictwo dźwięku Ziemi. Celem jest zachowanie dźwięków ziemi i wspieranie projektów naukowych dotyczących środowiska poprzez dźwięk i muzykę.

#SELChallenge będzie konkursem dla producentów muzycznych, którzy muszą stworzyć relaksującą scenę muzyczną. Tutaj będzie 3 finalistów, którzy zaprezentują swoje prace na BIME 2022 w ramach nowej przestrzeni Wyluzuj Który zostanie zaprezentowany na konferencji jako „Refugio Sonoro”.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *