Boeing dostarcza do Polski F-15EX

Boeing dostarcza do Polski F-15EX

Boeing podkreśla swoją najnowszą ofertę samolotów F-15EX do Polski w ramach amerykańskiego programu Foreign Military Sales.

F-15EX: nowy klejnot Boeinga na MSPO

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO był miejscem wybranym przez Boeinga do zademonstrowania swoich możliwości F-15EX. Dzięki znaczącym inwestycjom samolot ten stał się najbardziej zaawansowanym myśliwcem wielozadaniowym będącym obecnie w produkcji.

Urządzenie posiada własne sterowanie lotem Lecieć jak po sznurkuNowoczesne elektroniczne systemy bojowe, w pełni zintegrowany cyfrowy kokpit, zaawansowane systemy misji i możliwości oprogramowania oraz możliwość przenoszenia amunicji hipersonicznej.

F-15EX

„Zainteresowanie Polski F-15EX odzwierciedla jej zaangażowanie w doskonałość i efektywność jej sił zbrojnych. Dzięki doskonałej interoperacyjności, wsparciu i przystępności cenowej ten samolot wpisuje się w polską wizję obronną” – powiedział. powódź Timastarszy dyrektor ds. globalnego rozwoju biznesu na Europę i Amerykę.

Możliwości i możliwości adaptacji F-15EX

„F-15EX to najnowszy sprzęt w walce powietrznej, wyróżniający się zabójczością i przeżywalnością. „To idealny wybór, aby zwiększyć bezpieczeństwo Polski” – dodał. Roba Novotnego, lider programu F-15 w Boeingu. Podkreślił także synergię z siłami USA i NATO oraz oczekiwany okres eksploatacji płatowca.

On F-15EX Eagle II Jest nowoczesną pochodną słynnego McDonnella Douglasa Orzeł uderzeniowy F-15E. Pojawił się w odpowiedzi na potrzeby Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w zakresie wymiany starzejącej się floty i usunięcia opóźnień w innych programach. Pomimo wyzwań przewidywanych na rok 2028, nowoczesna obrona powietrzna odgrywa istotną rolę w zadaniach obronnych państwa i patrolowych.

Awaria samolotu Suchoj w Azji: zastąpi go kilkadziesiąt samolotów F-15EX
F-15EX

Indonezja wybrała niedawno F-15, spodziewając się nabycia najnowszego wariantu F-15EX, aby zyskać pozycję wiodącego gracza w dziedzinie obrony powietrznej.

Silne relacje Boeinga z Polską

Dzięki obecności w Polsce od ponad trzydziestu lat Boeing stworzył główną infrastrukturę w Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie i zatrudnia ponad tysiąc ekspertów w regionie.

Ich zaangażowanie widać nie tylko w miejscu pracy, ale także w sojuszach z lokalnym przemysłem lotniczym, rządem i Siłami Zbrojnymi RP.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *