Bombshell w Wiedźminie Netflixa: Liam Hemsworth zastępuje Henry’ego Cavilla w roli głównej | zabawa

Bombshell w Wiedźminie Netflixa: Liam Hemsworth zastępuje Henry’ego Cavilla w roli głównej |  zabawa

Uwielbiany przez fanów Henry Cavill opuszcza Wiedźmina, trzęsienie ziemi z nieoczekiwanymi konsekwencjami dla popularnego serialu Netflixa.

Tego naprawdę nikt się nie spodziewał. Henry Cavill odchodzi z Wiedźminai zostanie zastąpiony przez Liam Hemsworth w roli lidera, Geralt Rivia.

Magik To seria fantasy Netflix Na podstawie książek polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Netflix przekształcił go w serial i faktycznie wydał dwa sezony, z ogromnym sukcesem krytycznym i publicznym. Jest również seria gier wideo O tej samej nazwie, która pomogła Netflixowi zdobyć publiczność.

Duża część tego wielkiego sukcesu leży w Henry CavillAktor, który daje życie Geralt Rivia, protagonista potworów pogromca czarnoksiężników. Charyzma i predyspozycje Cavilla do tej roli urzekły fanów książek i zapałek.

Ale wczoraj w sobotę niespodziewanie Netflix Zapowiedź strzelania sezonów 4 i 5I w tym samym stwierdzeniu Podkreśla ten który Henry Cavill zostanie zastąpiony przez Liam Hemsworth w roli lidera.

Pożegnanie Henry’ego Cavilla w Wiedźminie

Moja podróż jako Geralta z Rivii była pełna potworów i przygód, a niestety zostawiam medal i miecze na sezon 4Cavill potwierdza w oświadczeniu.

Na moim miejscu cudowny Liam Hemsworth przyjmie płaszcz białego wilka. Jak wszystkie wielkie postacie literackie, podaję pochodnię z szacunkiem dla mojego czasu jako Geralt i z podekscytowaniem, widząc Liama ​​jako tak wspaniałego i wspaniałego człowieka.on jest.

Panie Hossam Al-Saleh, ta postać ma cudowną głębię, która lubi nurkować i to, co można znaleźć”.

król Hemsworth Podziela również oświadczenie:Jako fan Wiedźmina cieszę się, że mogę zagrać w Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowitą osobą i jestem zaszczycony, że wręczył mi lejce i pozwolił chwycić ostrza Białego Wilka na kolejny rozdział jego przygody..

Henry, jestem twoją fanką od wielu lat i zainspirowało mnie to, co wniosłeś do postaci. Być może będę musiał założyć całkiem spore buty, ale jestem naprawdę podekscytowany wejściem w świat Wiedźmina.”.

Dlaczego w Wiedźminie pojawił się nowy Geralt z Rivii?

Wszyscy wydają się akceptować zmiany, ale Nikt nie wyjaśnił, dlaczego tak się stało.

Henry Cavill Właśnie skończyliśmy strzelać sezon 3 Z Magik, więc nadal możemy go zobaczyć na kolejny sezon w jego roli. Ale w sezony 4 i 5 To będzie Liam Hemsworth. Aktor słynie z roli w filmach Igrzyska śmierci.

Podczas kręcenia tego sezonu 3 miał miejsce „wypadek”. Cavill nagle poprosił Netflix o dwa dni wolnego i Zostawiony, by nakręcić epizod jak Superman o filmie czarny Adam. Później to przyznał „Kłamstwo” na NetflixPonieważ wyszedł, nie mówiąc im, że zamierza nakręcić kolejny film.

Najlepsza seria ekskluzywna Netflix do obejrzenia w jeden weekend

Nierzadko zdarza się, że aktor prosi o dzień wolny w środku kręcenia, serial zwykle nie jest zbyt kłopotliwy, ponieważ może kręcić inne sceny, w których wspomniany aktor nie pojawia się. Ale być może Netflix źle poradził sobie z tym „kłamstwem” i postanowił obejść się bez Cavilla. To byłoby dziwne, ponieważ wiedzą, że to podstawowy element jednego z ich gwiezdnych łańcuchów.

A może teraz, kiedy potwierdził, że tak będzie Nadczłowiek W przyszłych filmach Henry Cavill Będzie kosztować więcej pieniędzy za inne funkcje lub nie będzie w stanie zrównoważyć strumieni z Netflix.

Zobaczymy, czy przyczyna jest filtrowana, ale rzeczywistość jest bardzo trudna: Henry Cavill zostanie zastąpiony przez Liam Hemsworth W Wiedźminie. Niektórzy fani już pytają Netflix ten który Anuluj serię. Przyzwyczajenie się do pliku zajmie dużo czasu Geralt Rivia.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *