Brazylia i Francja, faworyci do wygrania Pucharu Świata

Najlepszy strzelec Argentyny z 90 golamiWśród najsilniejszych kandydatów wymieniono także Niemcy, Anglię i Hiszpanię.

„W Argentynie jest to moment, w którym wszystko jest w porządku, ludzie są podekscytowani, wspinają się po ścianach (zmartwieni), myślą, że wróciliśmy z pucharem, ale to nie jest takie proste. Wiele rzeczy trzeba dać”. ostrzeżony.

– Jako drużyna narodowa i jako grupa jesteśmy chętni do walki i gry przeciwko każdemu – powiedział 35-letni piłkarz.

Brazylia i Francja to dwaj wielcy kandydaci, najlepsi przybyli

„W pierwszym meczu (z Arabią Saudyjską 22 listopada) pierwsze 15 minut będzie napięte. Ale potem zrezygnowałem z was” – powiedział o grupie C, którą dopełniają Meksyk i Polska.

Jeśli chodzi o niepokonany rekord 35 meczów rozegranych przez reprezentację Argentyny„To fajne, ale pod koniec dnia to statystyka” – powiedział.

Messi wyraził również swoją opinię na temat kontuzji, które mógł doznać wkrótce po grze w Pucharze Świata, takich jak kontuzje Paulo Dybali i Angel Di Maria. „Musisz zachowywać się naturalnie i grać w najlepszy sposób” – powiedział.

Nie przegapił pochwały DT Lionela Scaloni za „jego sposób komunikowania się, traktowania graczy i ustawiania, który jest o nim”. – Wie, jak dobrze przygotować się do meczów i dobrze czyta mecze – podkreślił.

Zapytany o ogłoszenie, że będą to ostatnie (piąte) mistrzostwa świata, powiedział: „Myślę, że to normalne ze względu na mój wiek. Te mistrzostwa świata utrzymują mnie w wieku 35 lat. Musisz być realistą. na poziomie kariery… dzień po dniu myślę, jak się czuję”.

„Jestem o wiele lepszy fizycznie niż w zeszłym roku, kiedy miałem problemy fizyczne, w piłce nożnej i koronawirusie” – powiedział.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.