Brazylijski „środek tymczasowy” otworzy 47. Ibero-American Festival of Huelva

Huelva (Hiszpania), 5 listopada (EFE). Brazylijski film „Provincial Measure”, jego reżyserski debiut jako pełnometrażowy film Lázaro Ramosa, został wybrany na otwarcie 47. edycji Huelva Ibero-American Film Festival (południowo-zachodnia Hiszpania), który odbędzie się w dniach 12-19 listopada.

Zostanie ona pokazana na zakończenie ceremonii otwarcia, która posłuży do zaprezentowania treści i bohaterów, którzy tchną życie w nową wersję konkursu, która oznacza powrót do istnienia po pandemii.

„Tymczasowy środek”, napisała organizacja wystaw filmowych w oświadczeniu, to cytat ze sztuki „Namibia, Nao!” przez Aldriego Anunciação.

Brazylijski aktor, prezenter telewizyjny, reżyser, scenarzysta i aktor głosowy, Lazaro Ramos rozpoczął karierę aktorską w Flock Theatre of Olodum w Salwadorze i jest najbardziej znany z roli João Francisco dos Santosa w Madame Satã z 2002 roku.

W Temporary Measure Lazaro Ramos wyobraża sobie dystopijną przyszłość w Brazylii, w której rząd nakazuje wszystkim obywatelom pochodzenia afrykańskiego opuszczenie kontynentu, wywołując chaos i protesty.

Dodatkowo takie podejście służy wprowadzeniu ruchu oporu, który inspiruje naród.

Ten film jest jednym z trzynastu filmów wybranych do rywalizacji o Złotego Colona w oficjalnej selekcji festiwalu wraz z innymi filmami z takich krajów jak: Argentyna, Hiszpania, Chile, Portugalia, Meksyk, USA, Polska, Dominikana, Urugwaj, Kostaryka, Szwecja , Niemcy, Francja, Belgia i Rumunia, w ramach produkcji prywatnej lub koprodukcji. EFE

1010282

lra / vg / icn

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *