Bridgestone uruchamia usługę Bridgestone Road Conditions, która monitoruje stan i jakość dróg

Bridgestone uruchamia usługę Bridgestone Road Conditions, która monitoruje stan i jakość dróg

Bridgestone oferuje Bridgestone Road Conditions, które monitorują stan i jakość dróg

Bridgestone Mobility Solutions przedstawia Bridgestone Road Terms, pakiet rozwiązań zaprojektowanych w celu dostarczania cennych informacji opartych na zagregowanych, anonimowych danych z pojazdów podłączonych do Webfleet. Celem warunków drogowych Bridgestone jest pomoc miastom, gminom, zarządom autostrad, dostawcom map i właścicielom flot komercyjnych w lepszym zrozumieniu stanu i jakości dróg. W pierwszym kroku klienci mają dostęp do dwóch rozwiązań, które pomagają określić lokalizację i stopień uszkodzeń dróg, a także wizualizować różne zasoby drogowe. Zaawansowane rozwiązania w zakresie danych mogą odegrać ważną rolę w zwiększeniu bezpieczeństwa na drogach, zgodnie z celem Unii Europejskiej, jakim jest zmniejszenie liczby ofiar śmiertelnych i poważnych obrażeń na drogach o 50% do 2030 r.

Rozwiązanie Road Damage Detection identyfikuje anomalie drogowe, analizując anonimowe dane i agregaty z połączonych pojazdów, wyposażonych w rozwiązania Webfleet do zarządzania flotą. Korzystając z czujników i danych pojazdu, to wyjątkowe narzędzie lokalizuje uszkodzenia dróg, takie jak dziury, pęknięcia i plamy. Algorytm sztucznej inteligencji (AI) umożliwia określenie stopnia uszkodzenia na drodze, pomagając kierowcom i właścicielom flot zmniejszyć ryzyko wypadków i zapobiec uszkodzeniom opon i pojazdów. Różne gminy i władze mogą wykorzystać te informacje do poprawy konserwacji zapobiegawczej i planowania infrastruktury.

Ponadto rozwiązanie do wizualizacji zasobów drogowych dostarcza informacji o drogach i infrastrukturze, analizując wiele czujników podłączonych do pojazdu, a także dane z kamer. Kamery montowane na pojazdach wykorzystują możliwości Edge AI do przetwarzania danych bezpośrednio na urządzeniu w czasie rzeczywistym, zapewniając prywatność poprzez przesyłanie do chmury wyłącznie anonimowych danych w celu dalszej analizy. W ten sposób można wizualizować zasoby i elementy drogowe, takie jak sygnalizacja świetlna, sygnalizacja świetlna i znaki drogowe, jeśli są uszkodzone, zdewastowane lub zablokowane przez roślinność.

Bridgestone oferuje Bridgestone Road Conditions, które monitorują stan i jakość dróg

Jean-Martin de Vries, dyrektor generalny Bridgestone Mobility Solutions, mówi: „Warunki drogowe Bridgestone mogą pomóc zwiększyć bezpieczeństwo i komfort na drogach, dostarczając w czasie rzeczywistym informacje o uszkodzeniach asfaltu, co umożliwi zapobiegawczą konserwację dróg, planowanie infrastruktury i poprawę płynności ruchu. ” . „Te zaawansowane rozwiązania danych odegrają ważną rolę w cyfrowej transformacji przyszłej mobilności, umożliwiając rozwój inteligentnych miast i dostawców mobilności jako usługi, a także połączonych i autonomicznych pojazdów. Połączenie rozwiązań danych przyczynia się do bardziej zrównoważoną i bezpieczniejszą przyszłość mobilności”.

Zobowiązanie Bridgestone E8 to szeroko zakrojony, globalny program korporacyjny, który identyfikuje wartość, którą Bridgestone chce dostarczać społeczeństwu, klientom i przyszłym pokoleniom w ośmiu głównych obszarach: Energia, Środowisko, Wydajność, Rozbudowa, Ekonomia, Emocje, Ergonomia i Empowerment. Obszary te zapewniają kompas do bezpośrednich priorytetów strategicznych, podejmowania decyzji i działań we wszystkich obszarach działalności i operacji. Bridgestone Road Conditions zapewnia ergonomię, komfort i spokój ducha podczas długich dojazdów do pracy, z zaangażowaniem w bezproblemową mobilność i innowacje, które utrzymują ludzi i świat w ciągłym ruchu.

Warunki Bridgestone Road są obecnie dostępne w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Polsce, Holandii, Belgii, Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Udostępniając ten artykuł, możesz pomóc rozpowszechniać wartość wśród innych osób, które szukają tego rodzaju informacji. Jeśli doceniasz pracę, którą wykonujemy dla Ciebie w Valenciacars i uważasz, że jest to przydatne, chcielibyśmy poprosić Cię o wielką przysługę: udostępnij artykuł na WhatsApp, Facebooku, Twitterze i innych swoich sieciach.

Dlatego Bridgestone wprowadza Bridgestone Road Conditions, które monitorują stan i jakość dróg, aby pomóc miastom i gminom

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *