Broad Peak, prawdziwa historia hitu Netflix

Broad Peak, prawdziwa historia hitu Netflix

za pomocą

napisałem w trendy The

The Kino Oparte na prawdziwe fakty Zwykle są inspirujące, ale inne pokazują dramat i cierpienie, z którymi ludzie mogą żyć nawet przez wiele lat. W tej linii pojawia się jedno z najnowszych wydań NetflixA szeroki daszek, a produkcja polska To jest w środku Top 10 Jeden z najczęściej oglądanych filmów w Meksyk. Tutaj powiemy ci, co to jest.

szeroki szczyt Znajduje się pod numerem 7 w środku Klasyfikacja od 10 produkcja Plus opinie w kraju na tej platformie pływ. Film w reżyserii Leszka Dawida (reżysera odpowiedzialnego za „Jesteś Bogiem”) trwa 1 godzinę 42 minuty i jest oceniany jako TV-MA (Tylko dla dorosłych).

Historia opowiada o wewnętrznym cierpieniu, przez które przechodziłam przez 25 lat Wyślij wiadomośćPo tym, jak wszyscy myśleli, że zdobył szczyt Broad Peak w 1998 r. 5 marca 2013 r. himalaista postanowił wrócić na górę z nową polską ekspedycją złożoną z himalaistów, którzy teraz zdobyli szczyt, ale w trakcie jego zejścia on odszedł.

Przed wyjazdem na Broad Peak film pokazuje, jak Maciej przez dwadzieścia pięć lat żył z poczuciem oszustwa. To, że nie dotarł na szczyt, mimo że z tego powodu był celebrowany, dławiło go. Jednak po obejrzeniu Broad Peak nie można nie zastanawiać się, czy przeżyłby pierwszą wspinaczkę na górę.

Ciała Macieja nie znaleziono. Wysłano grupę badawczą, ale dwa dni później uznano go za zmarłego. Ze względu na warunki pogodowe i wyczerpanie fizyczne nie mógł żyć dłużej.

The zasadnicza rola Zależy od talentu Irene Zup, który gra Macieja Berbekę. Jest uznanym aktorem w swoim kraju pochodzenia. Aktor ma w swoim spektaklu Srebrny Krzyż Zasługi i Srebrny Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artes. Jego kariera w teatrze jest brutalna, ale zrealizował też ponad 40 produkcji filmowych.

„Broad Peak”: historia Netflix oparta na prawdziwych wydarzeniach

Wyślij wiadomość Urodzony w Polsce w 1954 roku szybko stał się sławny Góral. Oprócz tego, że jest członkiem Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Przewodników Górskich oraz Polskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej.

Był członkiem Ice Warriors, określanych jako grupa polskich specjalistów, którzy zdominowali scenę alpinizmu zimowego, szczególnie w latach 80., kiedy zrobili pierwsze siedem ośmiomilowych zimowych wspinaczek.

Maciej zdobył także szczyt Manaslu w 1984 roku i Cho Oyu w Himalajach rok później. Znany był również z tego, że wspiął się na Annapurnę i Mount Everest.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *