Brutalny film Netflixa z kobietą gotową na wszystko

Brutalny film Netflixa z kobietą gotową na wszystko

Pochodzi z Polski, z dużą ilością akcji dzień Matki, Film Netflix z plikami Kobieta gotowa na wszystko swoim potomkom, jak ostatnio zrobiła to Jennifer Lopez.

Ponieważ nowy film przedstawia Ninę, postać, którą ucieleśnia Aktorka Agnieszka Grochowskaktóry prawie wygląda jak zabójca Lopez V.I.E.L.D matkaMusi ocalić syna, którego porzucił przed laty.

W sercu polskiej produkcji wyreżyserowanej przez Mateusza Rakovicia i napisanej z Łukaszem M. Napędzani obecnością i siłą Grochowskiej.

Dzień Matki | Netflixa

Aktorka, którą widzowie znają już z wybiegu z seriali takich jak wewnątrz lasu I Nie słowoktóra tutaj staje przed wyzwaniem interpretacyjnym A Były żołnierz sił specjalnych.

Major armii, który sfingował jej śmierć Ochrona syna Maxa (Adrian Delicta)który ma 17 lat, żyje jako zwykły nastolatek ze swoimi kochającymi rodzicami adopcyjnymi.

Choć zawsze jest pod czujnym okiem Niny, która obserwuje go z cienia, czy to zza okna, czy też przez portale społecznościowe. Ale Wszystko ma się diametralnie zmienić.

Nina stara się ocalić Maxa

Dzień Matki | Netflixa

Co się potem dzieje Maks został porwany Dzięki grupie zamaskowanych mężczyzn i przy pomocy swojego starego towarzysza Igora (Dariusz Chojnacki) odkrywa, kto stoi za atakiem.

Spiridon Dragan, tajemniczy syn człowieka zabitego przez bohatera jakiś czas temu pod pseudonimem Kikimora, a teraz Szuka zemsty, sprawiając, że chłopiec znika.

Zadanie powierzone mi przez Dragana Wielkiego Woltomierz psychologiczny (Szymon Wróblewski)młodego bossa przestępczego, który kontroluje wszystko, od handlu narkotykami po handel ludźmi w Warszawie.

Dzień Matki | Netflixa

Jednak ten niestabilny gangster Nie ma nadprzyrodzonych zdolności Niny W obronie osobistej i posługiwaniu się bronią białą lub palną, a także niektórymi nietypowymi przedmiotami.

Jak pokazuje scena otwierająca i kolejna scena w kuchni, cicha i śmiertelnie niebezpieczna bohaterka opowieści eliminuje swoich rywali puszkami po piwie, marchewką czy patelnią.

W wielu klipach na taśmie oznaczonej Istotnym elementem jest obok obecności Grochowskiej przemocaby przykuć uwagę widza i nadać rytm dość przewidywalnej fabule.

Oglądaj na Netflixie

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *