Burmistrz Carlos Mario Marin na targach Manizales

kraj | manewry

5,77 miliarda dolarów to kwota kontraktu na 65. Targi Manizales. Kwota odpowiada 55 kontraktom, zgodnie z danymi przekazanymi przez Carlosa Mario Marina, burmistrza Manizales i Camilo Naranjo, dyrektora Instytutu Kultury i Turystyki, organizatora imprezy, podczas zakończenia targów, które zakończyły się w zeszły poniedziałek.

Jeśli porównamy liczby z tym, co zanotowano w 2020 roku, wartość i liczba kontraktów jest mniejsza. W tym roku zatrudnienie wyniosło 4698 mln, 438 tys. i 657 dolarów, co stanowi równowartość 43 kontraktów. Podobnie wzrosły również zyski, z 1,028 mln USD, 467 432 do 1,080 mln USD. Ta ostatnia kwota to pozostała część całkowitej inwestycji (9,9 miliarda dolarów), co stanowi zaledwie 8,82 miliarda dolarów wydanych na 65. emisję.

„Mieliśmy więcej lepszych wydarzeń i zostały nam pieniądze. W liczbach nie da się na nas przybyć. Bezpośrednie korzyści gospodarcze 104 miliardy i korzyści pośrednie 240 miliardów. – powiedział prezydent.

Dla radnego Cesara Diaza z Partii Liberalnej jest dobra równowaga, był to różnorodny program i w pewien sposób sprostał oczekiwaniom „ale jak zawsze. Moim zdaniem nie było żadnej innej zasługi. Jestem torreador i Plaza de Toros brakowało frekwencji i konieczne jest poprawienie spraw związanych z miejscami publicznymi.

w liczbach

9,9 miliarda dolarów, całkowity przychód

Łączne wypływy 8,9 miliarda USD

Odbyło się 600 imprez. 400 z urzędu burmistrza i 200 z sektora prywatnego

Bolivar Plaza

Całkowita pojemność: 74 tys. 580.

Najwyższa frekwencja: niedziela 2 stycznia. Zapowiedź wystawy: 14 tys. 200

Stadion Balogrande

* Gry piromuzyczne: 14 tys.

* Super Koncert Jarmarku Manizales: 26 tys.

rajdy

Większa pomoc. 5 stycznia Caritas del Rossio: 190 000

Pół cypryjskiego ciasta

Całkowita pojemność: 15 tys.

Najwyższa frekwencja: Spotkanie Salsa DJ: 7 tys.

parada koni

Rycerze: 1800

Widzów: 150 tys.

targi rzemieślnicze

Frekwencja: 40 000

Ulica Niza

Frekwencja: 11 tys.

gościnność

Według danych przekazanych przez Cotelco do Urzędu Burmistrza w Manizales obłożenie hotelu w dniu 8 stycznia wyniosło 100%. 7 stycznia 94,29%. 6 stycznia było to 89,14%, a 9 stycznia 84,26%.

Transport

Kable powietrzne: 116 173 pasażerów

Przeprawa transportowa: 63 tys. 953

Lotnisko Nuba: 1917.

Opłata: średnio 81 536 x 2 osoby. Razem: 163 tys.

sezon turinowy

55 tysięcy fanów

Sporty

Wydarzenia z największą liczbą uczestników

Atrakcja Manizales: 16 tys.

Gokarty: 4 tys.

Halowa piłka nożna: 7 tys. 800.

zdrowie

Testy na COVID-19: pobrano 11 próbek.

Szczepionki zastosowane w nocy i dodatkowe punkty na wystawę: 12 tys.

Kontrole bezpieczeństwa biologicznego w placówkach handlowych: 500.

*Uwaga: Według burmistrza, Carlosa Mario Marina, liczba uczestników jest znana, ponieważ ludzie byli liczeni w punktach kontrolnych przez personel logistyczny odpowiedzialny za kontrolę wjazdu i kontrolę bezpieczeństwa biologicznego.

zły

* Mobilność: Według ankiety przeprowadzonej przez LA PATRIA, 59,90% osób miało problemy z poruszaniem się po mieście z powodu imprez targowych.

* Zakażenie w globalnym królestwie kawy: Spośród 28 kandydatów, ośmiu uzyskało pozytywny wynik testu na COVID-19. Spośród nich trzy pozostały przed rozpoczęciem imprezy, a reszta została zarażona po przybyciu do miasta, tak że 5 stycznia przedstawiciele Gwatemali i Portugalii wzięli udział w paradzie Carretas del Rocío i uzyskali pozytywny wynik testu oraz podczas wieczornych wyborów i koronacji Japonia i Polska nie były w ostatnim wydarzeniu z powodu wirusa.

* Środki bezpieczeństwa biologicznego: Niewłaściwe używanie masek na twarz wśród uczestników było znane podczas niektórych wydarzeń. Dokumenty fotograficzne to potwierdzają.

* Projekt programowania

Źle cięte i wklejane. Niektóre artykuły zostały wklejone do góry nogami, co utrudnia czytanie.

* Wyzwanie ze strony burmistrza: Podczas ogłaszania wystawy burmistrz Carlos Mario Marin był oburzony przez niektórych uczestników i jego odpowiedź brzmiała: „Ci, którzy gwiżdżą, przyjdźcie tutaj i powiedzcie, co chcecie mi powiedzieć”

*Brak informacji: Do wczorajszego popołudnia w Elektronicznym Systemie Zamówień Publicznych (Secop) nie było żadnych informacji dotyczących 65. edycji targów Manizales.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *