Był imigrantem, miał niekorzystną sytuację ekonomiczną i zdołał się wzbogacić

Był imigrantem, miał niekorzystną sytuację ekonomiczną i zdołał się wzbogacić

Kobieta, której rodzice przybyli do Kanady jako imigranci, miała burzliwe dzieciństwo z powodu sytuacji finansowej rodziny. Mieszkał w rządowych schroniskach, a pensja jego rodziców nie wystarczała na opłacenie rachunków. Więc, Od najmłodszych lat starał się wybrnąć z tej sytuacji i wymyślał różne sposoby generowania dochodów. Na początku nic jej nie wychodziło, ale teraz, po latach, jest znaną influencerką i inwestorką.

Lily Zaremba zajmuje się tworzeniem treści o finansach i rozwoju osobistym. Z tego powodu zdecydował się opublikować film na TikTok, aby opowiedzieć swoją historię i to, jak mógł iść do przodu. tak szczegółowy, Zaczął próbować inwestować w różne działania biznesowe od 10 roku życiaale miał zaledwie dwadzieścia trzy lata, kiedy zarobił swoje pierwsze zarobki w wysokości ponad 1 miliona dolarów.

Wspomniała o tym kobieta, której obecny wiek nie jest znany Jego rodzice osiedlili się w Ameryce Północnej, aby cieszyć się lepszą jakością życia, ale nie było im łatwo to osiągnąć. „Moja mama jest z Chin, mój tata jest z Polski” – powiedział. Pomimo faktu, że faktycznie urodziła się w Stanach Zjednoczonych, nieliczne możliwości, jakie dali jej rodzice, pozwoliły jej przejść przez deprywację i noce niepewności, że nie będzie w stanie zapłacić za podstawowe artykuły.

Ta przeglądarka nie obsługuje elementów wideo.

Pewna kobieta opowiedziała, jak stała się bogata po urodzeniu w ubogiej rodzinie

W swoim klipie potwierdziła, że ​​zawsze widziała, jak jej rodzice „bardzo ciężko pracują na swoje pieniądze” i że namawiali ją, by zrobiła to samo. Wierzyli, że jeśli nauczą ją, jak zarabiać na życie jako dziecko, odniesie wielki sukces, gdy dorośnie. W ten sposób dorastał z myślą, aby nie podążać tą samą ścieżką, którą podążali oni iw młodym wieku rozpoczął swoje pierwsze przedsięwzięcie biznesowe.

Moją pierwszą próbą przedsiębiorczości było zarabianie pieniędzy w wieku od 10 do 13 lat.Potwierdził. Wykonywał dzieła sztuki na zamówienie za pośrednictwem wyspecjalizowanego serwisu i zarabiał od 40 do 120 dolarów miesięcznie. Zawsze chciał tworzyć, a potem zarabiał. wysyłka kurierska, czyli system zakupowy, w którym firma sprzedająca produkt występuje jako pośrednik między konsumentem a dostawcą. Sklep przyjmuje zamówienie, następnie wysyła je do dostawcy, który dostarcza je do klienta.

Jednak i jemu to nie wyszło: „Nie zdawałem sobie sprawy, ile czasu zajęło mi znalezienie produktu wartego sprzedaży”. Znalezienie idealnego modelu zajęło mu cztery lub pięć miesięcy, a ostatecznie zarobił tylko nieco ponad 600 dolarów. Jednak rezygnacja nie wchodziła w grę i przyszło jej do głowy wynająć dom rodziców jako Airbnb. „Moja trzecia próba zarabiania pieniędzy w Internecie była jedną z moich najbardziej udanych.Potwierdził.

Stało się to, gdy miałem 19 lat, byłem studentem i zmęczony brakiem stałych dochodów: „Chciałem złamać szyfr, bardzo chciałem zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze, więc zdecydowałem, że nasze mieszkanie zamiast wynajmować najemców co miesiąc, którzy tak bardzo nam sprawiali… Kłopot, musieli być wynajmowani przez Internet”.

Młoda kobieta daje wykłady, aby motywować innych do pójścia w jej ślady@thelilyzaremba / Instagram

Kiedy zastosowali tę nową technologię, Jego zarobki wahały się od 6400 do 10 350 dolarów miesięcznie. Jedynym minusem jest to, że wszystkie pieniądze trafiły do ​​​​rodziny, a nie do niej w szczególności. Zaremba dodał: „Problem polegał na tym, że większość tych pieniędzy dawałem oczywiście matce, upewniając się, że szybciej spłaciłem kredyt hipoteczny… Nie mogłem zatrzymać zbyt wiele dla siebie”.

Zdając sobie sprawę, że ma zdolności przedsiębiorcze i biznesowe, postanawia, że ​​nadszedł czas, aby zrobić coś dla siebie. Tym samym wszedł na stronę edukacji finansowej i nauczył się pracować na różnych platformach. Zaczął od inwestycji w wysokości 239 dolarów, która później wyniosła nieco ponad milion. Od tego czasu nie zaprzestał uprawiania tej działalności handlowej, a teraz ma dużą siłę nabywczą, zgodnie z tym, co potwierdził. Prowadzi również wykłady, jak to zrobić.

Naród

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *