„Byłoby dobrze, gdyby wyszła”: Virginia Limongi uważa, że ​​Carolina Jaume nie powinna pozostać w „Fame Challenge” | ludzie | rozrywka

„Byłoby dobrze, gdyby wyszła”: Virginia Limongi uważa, że ​​Carolina Jaume nie powinna pozostać w „Fame Challenge” |  ludzie |  rozrywka

Dziś wieczorem wyeliminowano pierwszego z nich Wyzwanie sławy. Tym, którym grozi wyjazd, jest aktorka Karolina Jaume I trener Alberto Arroyo, Po nawiązaniu do tego w rzeczywistość.

Carolina Jaume wyzywa Alberto Arroyo na sławę: jeden z nich jako pierwszy zostanie wyeliminowany z „reality show”

Dzisiaj rano w kontakcie, Paneliści dokonali swoich przewidywań i każdy podał imię i nazwisko osoby, która powinna odejść i dlaczego.

Wirginia Limongi Przyznał, że znalazł się na rozdrożu, bo tak uważa Karolina Jaume To ona powinna zostać dzisiaj wyeliminowana, ale jednocześnie ma powody, aby kontynuować program.

„Według mnie dobrze byłoby, gdyby wyszła, ale jednocześnie nie… Wyzwanie sławy I utrzymuj wszystkich w kontakcie.” Wyjaśniono na żywo.

Oraz inni jego towarzysze, np Dora West i Henry Bustamante, Zakładają, że się nie wycofa rzeczywistość, Pokazali swoje wsparcie.

Jaume wierzy, że dziś wieczorem wygra, ponieważ uważa się za znacznie bardziej popularnego niż Borja, przystojny młody mężczyzna, który reprezentował Ekwador w Mistrzostwach Krajowych Mr. Supra 2022, które odbyły się w Polsce. W domu jej koledzy z klasy byli przeciwni postawie Jaume’a i, co zaskakujące, Borja również był tego samego zdania, klasyfikując ją jako fałszywą osobę o złym humorze. (I)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *