Camila Sanabria potwierdziła, że ​​nie będzie reprezentować Boliwii w konkursie Miss Supranational

Camila Sanabria potwierdziła, że ​​nie będzie reprezentować Boliwii w konkursie Miss Supranational

Camila Sanabria, Miss Boliwii 2023, potwierdziła, że ​​nie będzie reprezentować kraju w konkursie Pani Supranational. Międzynarodowy konkurs piękności odbędzie się w lipcu w Polsce. Modelka i królowa piękności potwierdziły swoją decyzję za pośrednictwem sieci społecznościowych i poręczyły za nią „Ma wiele osobistych projektów”.

„Przechodzę przez punkt zwrotny w moim życiu, który wymaga czasu i poświęcenia w moich projektach osobistych i zawodowych, więc nie czuję się w pełni, aby móc reprezentować je w najlepszy sposób…”, Określona młoda kobieta na swoim koncie na Instagramie.

Teraz do Promociones Gloria będzie należało znalezienie innego aktora z Boliwii, posiadającego wszystkie cechy i cechy charakterystyczne Aby wyróżnić się w tym międzynarodowym konkursie.

„Pozostawiam w rękach mojej agencji udział każdego, kto może nas reprezentować w tym wielkim konkursie i w ten sposób damy szansę kolejnej kobiecie na spełnienie marzenia o reprezentowaniu naszego kraju za granicą. Jestem pewien, że każdy, kto pojedzie będzie miał doskonały występ. Dziękuję Gloria Promotions” Al-Sanabriya zwrócił uwagę.

Za pośrednictwem sieci społecznościowych, lista Potencjalni przedstawiciele Boliwii W tym konkursie piękności: Miss Cochabamba, Stephanie Terrazas, Miss Illimani, Madelen Yapur, Miss La Paz i Adriana Salazar.

„W przypadku, gdy zwyciężczyni (Camila Sanabria) nie będzie mogła reprezentować kraju w konkursie Miss Supranational, stanowisko może objąć jedna z finalistek” Przeczytaj regulamin konkursu Miss Piękności
Boliwia.

w ten czwartek, Potwierdzono, że wybranką jest Stephanie Terrazas, Miss Cochabamba 2023, 26-letnia 70-metrowa dziewczyna będzie reprezentowała Boliwię w kolejnej edycji wyborów Miss Supranational 2023, która odbędzie się w lipcu.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *