Canal+ inwestuje w Viaplay – Telewizja

Canal+ inwestuje w Viaplay – Telewizja

Operacja została ogłoszona tego samego dnia przezplay BroadBand TV News przedstawił wyniki za drugi kwartał i ujawnił daleko idące cięcia, takie jak redukcja zatrudnienia o ponad 25% i opuszczenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Polski i krajów bałtyckich.

patrząc w przyszłość, przezplay Zasygnalizował zamiar skoncentrowania się na swojej podstawowej działalności w krajach skandynawskich i Holandii Wybierz Viaplaya także w sporcie i dystrybucji międzynarodowej.

Powiedział też, że rozważa wszystkie inne opcje, w tym ewentualną sprzedaż.

On zgromadzenie kanał +, Spółka zależna Vivendi, jest jednym z głównych graczy w tworzeniu i dystrybucji treści na całym świecie, z 25,5 milionami abonentów, obecnością w ponad 50 krajach i 7600 pracownikami na wszystkich kontynentach. Ma 9,5 miliona abonentów we Francji i 7,6 miliona w Afryce.

Jest także największym operatorem telewizyjnym we francuskojęzycznej Afryce i największym udziałowcem MultiChoice, wiodącej firmy płatnej telewizji w Afryce anglojęzycznej i luzofońskiej.

Również , Kanał + Grupa Odgrywa ważną rolę w produkcji i marketingu kanałów telewizyjnych, gdyż posiada 130 linearnych i nielinearnych kanałów swojej produkcji.

Łączy duże kanały tematyczne i globalne platformy treściowe, takie jak NetflixaI Disney+, Paramount+ i Apple TV+, Każdego roku inwestuje 3,5 miliarda euro w treści.

LC

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *