Cannes 2022 przedstawia „Eo”, animowany film z burrito o nazwie Taco – CINEMABLEND

Ilu ludzi, takich jak polski reżyser Jerzy Skolimowski, niepokoi niekompetencja tego człowieka? Odpowiedzią na to jest zwierzęca szlachetność, jak widać w Eo, którego premiera odbyła się w Cannes 2022.

Nowy film weterana polskiego reżysera Jerzego Skolimowskiego Eo. Całkiem dziwne imię, prawda? Po prostu samogłoski, które tłumaczą tyłek bray. tak proste , Jego nowy film w roli głównej z perspektywy i anatomii uroczego osła. Czworonożny aktor jest dość daleki od spuścizny po reżyserze, który w swojej filmografii dał najlepsze kreacje Jeremy’emu Ironsowi i Robertowi Duvallowi.

W wieku 84 lat nie mógł uczestniczyć w zawodach, gdzie walczy o Złotą Palmę, ale został podłączony z łóżka w szpitalu w Warszawie, gdzie był leczony z powodu ciężkiego upadku. To było bardzo jasne Zmęczony ludzkim dramatem i podświadomością z którymi rządzimy światem. To wystarczający powód, aby uzasadnić tę reinterpretację utworu Baltasar okazjaautorstwa Roberta Brysona, również skupiony wokół uroczego osła.

Wszystko zaczyna się od cyrku, który porzuca swoje zwierzęta z powodu skarg i nacisków aktywistów zajmujących się wykorzystywaniem zwierząt. Dryfując, kwartet samotnie podróżuje po świecie i Uważaj na głupotę mężczyzny. Pracując z osłem, Skolimowski czuł się bardziej szczerze, że jest żywą istotą, która porzuciła instynkt przetrwania w nieco chaotycznym świecie.

„Najbardziej co robi, to ucieka i ucieka. To jest to, z czym mam do czynienia, ponieważ Staram się też nie być częścią ani nie popadać w środowiska wulgarne, niesprawiedliwości i przemocy który teraz rządzi światem” – komentował z dystansu prasie prezentowanej we francuskim mieście.

Film Skopya

Do filmu użyto sześciu burrito, ale głównym jest taco.

Nakręciłem ten film, aby uciec przed ludzkim dramatem i mieć szerszą perspektywę na wszystko, co tam jest.

Czy praca ze zwierzęciem była trudna? Zdecydowanie. Polak postawił tylko siebie na miejscu kochającej istoty z inną żywą istotą: dał mu przestrzeń, cierpliwość, wygodę i dużo miłości. Praktycznie to, co robią w domu ci z nas, którzy mają małych psich przyjaciół lub psoty. I tak, poświęcili się rozpieszczaniu, karmieniu i głaskaniu go, aby czuł się w pewnym bezpiecznym środowisku. Nazywało się taco i jest głównym z sześciu użytych w tej produkcji.

Film Skopya

Zainspirowany filmem „Szansa Baltasar”.

Eo ma kilka dialogów Isabelle Huppert, części obsady obecnej w Cannes, wraz z Lorenzo Zurzulo, bo jedyne czego pragnie to sympatia, szacunek, miłość i dotykanie serc całego widza. Spójrz mu w oczy, są kłamstwa Mój protest przeciwko złemu traktowaniu i jego skutkom oraz wyzyskowi w gospodarstwachWyjaśnił, że odbiór był pozytywny i brawa za piękną wykonaną pracę i daleką od naśladownictwa.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *