Carey Mulligan dołącza do Adama Sandlera w „Astronaucie”

Niedawno nominowany do kolejnych Oscarów Carey Mulligan podpisał kontrakt z jednym z poniższych projektów filmowych w serwisie Netflix streaming. To dramat science fiction „Spaceman”, w którym wcześniej zapowiedziano, że będzie współtworzyć aktora i komika Adama Sandlera.

Według niedawnego raportu Limit, Mulligan dołączył do projektu filmowego prowadzonego przez Johana Rencka, znanego z reżyserii popularnego serialu HBO „Czarnobyl”, którego scenariusz napisał Colby Day, znany z pracy nad filmem. Witryna sklepowa.

Możesz być zainteresowanym także tym: Filmowanie do „Flasha” w końcu się zaczęło

Sandler i Mulligan będą dwoma bohaterami filmu opartego na „Astronaucie z Czech”, powieści opublikowanej w 2017 roku przez polskiego pisarza Jarosława Calvara, w której mężczyzna pragnący uciec od przeszłości całuje samotną misję w kosmosie, która doprowadzi do miliony mil od Ziemi.

Postać Adama Sandlera zostanie wysłana do dziwnej chmury pyłu kosmicznego w pobliżu Wenus, której żaden kraj na świecie nie chce wysyłać swoich ludzi do zbadania tajemniczym głosem należącym do starożytnego stworzenia znajdującego się wewnątrz twojego statku. .

Możesz być zainteresowanym także tym: „Cruella” będzie miała swoją własną adaptację mangi

Raport stwierdza, że ​​Carrie Mulligan zagra żonę astronauty, która pojawi się w wielu retrospekcjach i wspomnieniach postaci. Obecnie Mulligan jest jednym z ulubionych nominowanych do Oscara w kategorii „Najlepsza aktorka”.

Krytyczne pochwały Mulligan sięgają jej roli w „Obiecującej młodej kobiecie”, reżyserskim debiucie scenarzysty i producenta Emerald Fennell. Film otrzymał nominacje w kategoriach „Najlepszy film”, „Najlepszy reżyser”, „Najlepszy scenariusz oryginalny” oraz „Najlepszy montaż”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *