Carey Mulligan zagra dziennikarza, który ujawnił skandal Harveya Weinsteina ⋆. – EzAnime.net

Film o dziennikarzach, którzy zabili Harveya Weinsteina (fot.)

Carey Mulligan i Zoe Kazan zagrają w filmie o aferze Harveya Weinsteina, przedstawiając dwóch dziennikarzy, którzy złamali historię, dramatycznie zmieniając Hollywood kierowane przez ruch Me Too.

Korespondenci New York Times, Megan Toohy i Judy Kantor, napisali w październiku 2017 roku artykuł, który doprowadził do dramatycznego upadku założyciela Miramax Films i The Weinstein Company, co doprowadziło do tego, że producent został zwolniony za kratkami za przestępstwa seksualne na 23 lata więzienia.

Universal Pictures Preps Since It’s Happy, na podstawie bestsellera New York Timesa Toohy i Kantora o ich doświadczeniach, powiedziała: „Przełamywanie historii o molestowaniu seksualnym, które pomogło wywołać ruch, według Deadline”.

Dwóch aktorów negocjuje, aby poprowadzić obsadę jako Twohey i Kantor. Niekonwencjonalna reżyserka Maria Schrader wyreżyserowała projekt, a nagrodzona Oscarem Rebecca Lenkiewicz napisała scenariusz.

Mówi się, że film skupia się głównie na żeńskim zespole dziennikarek, którym pomimo zastraszania i gróźb podjęcia kroków prawnych udało się wydobyć historię i zostaną opowiedziane w sposób proceduralny przypominający Spotlight. i Wszyscy ludzie prezydenta. „.

Chociaż byłby to ich pierwszy wspólny występ na ekranie, Mulligan i Kazan po raz pierwszy pracowali razem przy produkcji The Seagull na Broadwayu w 2008 roku, zanim Mulligan zagrał w Wildlife, filmie, który Kazań napisał i wyprodukował.

Carrey zdobyła na początku tego roku drugą nominację do Oscara za obiecującą młodą kobietę (zdjęcie: ABC via.).

Zoe Kazan zagra w She Said (fot.)

Mulligan otrzymała pochwałę za rolę na początku tego roku w Obiecującej młodej kobiecie, a także nominację do Oscara, podczas gdy Kazań pojawił się niedawno w serialu HBO Spisek przeciwko Ameryce i nominowanym do Oscara The Big Sick.

Harvey Weinstein wraca do sądu za trzy nowe poważne przestępstwa na tle seksualnymWeinstein odsiaduje obecnie wyrok 23 lat więzienia (fot. Jefferson Segel Ball/.)

Więcej: Wiadomości z amerykańskiego showbiznesu

Reżyserka Schrader zdobyła nagrodę Emmy za pracę nad Nieortodoksyjnością, a Lenkiewicz był współautorem polskiego filmu Ida, który w 2014 roku zdobył Oscara dla najlepszego filmu zagranicznego.

Prawa do She Said przyznały Annapurna Pictures i Brad Pitt’s Plan B Entertainment w 2018 roku, a Universal powołała swojego wiceprezesa ds. produkcji, Lexi Bartę, odpowiedzialną za nadzorowanie projektu.

Jeśli masz historię, film lub zdjęcie znanej osoby, skontaktuj się z zespołem ds. rozrywki Metro.co.uk, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected], dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając stronę zgłoszeń. Chciałbym usłyszeć od ciebie.

Aby uzyskać więcej takich historii, sprawdź strona rozrywki.

Obserwuj Metro.co.uk Entertainment na Twitterze i Facebooku, aby otrzymywać najnowsze informacje o gwiazdach i rozrywce. Możesz teraz również otrzymywać artykuły z Metro.co.uk bezpośrednio na swoje urządzenie. Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać nasze automatyczne codzienne powiadomienia.


WIĘCEJ: 77-letni Robert De Niro nosi ortezę nogi, gdy po raz pierwszy widziany od czasu „traumatycznej” kontuzji na planie nowego filmu Martina Scorsese


WIĘCEJ: Konkurs piosenki Eurowizji Rockers Maneskin ujawnia, że ​​Miley Cyrus i Franz Ferdinand poślizgną się na DM po wygraniu konkursu piosenki

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *