Carles Puigdemont ogłasza triumfalny powrót „Polonii” w TV3, genialnym musicalu

Carles Puigdemont ogłasza triumfalny powrót „Polonii” w TV3, genialnym musicalu

the 18. sezon serialu „Polònia” w TV3 Wrócił i zrobił to na najwyższym poziomie. Przynajmniej tyle, ile zostawił latem: lider Z daleka z A 21,9% i 430 tys. widzów. Wraz z odnowieniem powietrza, rachunek produktów również ewoluował na lepsze. Niezmienną rzeczą jest talent, a wraz z wysiłkiem zespołu staje się on niewielki biżuteria. W zeszłym roku mieliśmy ich już kilka, jak parodia Mario Vaquerizo i Ayuso, pojawienie się Any Rosy Quintana czy odpowiedź na kontrowersje wokół knebla Virgen del Rocío w „Està Passant”. Śpiewaliśmy w tym roku pierwszym, werset dur: A Wideo. Ten, który błyszczał kilka godzin temu Carles Puigdemont, Grana przez Queco Novell, jest seksowna. Resztę zawartości sfotografował.

Scenarzystom nie brakowało treści: wyszliśmy z ważnych skandalów, takich jak Rubiales, czy wrzasku wokół inauguracji rządu, czy nawet mocnych premier w audiowizualnej firmie medialnej w Katalonii, jak Ricard Austrell w Radio Catalunya i Ramon Jenner w tej samej TV3 . Wszystkie tematy miały swoje miejsce podczas audycji, jednak gdybyśmy mieli wybierać A bohater opowieści, Dla zwycięzcy jest to Prezydent Puigdemont. Założenia, wraz z remake’iem The Permanent Sentence, mierzyły wysoko. ale z Boom na rapera Eminema, covery „Jej pierwszy sukces”Beze mnie W 2009 roku (prawie 2 miliardy wyświetleń na YouTubie, to nie żart) osiągnął poziom geniuszu. W przeciwieństwie do „El Hormiguero”, fantastycznie.

Carles Puigdemont w Bolonii / TV3

Pomysł jest prosty:Puigdemont ma klucz do wszystkiegoStąd kwasowość, satyra i najprzyjemniejsza i najbardziej tragiczna analiza: „Wróciłem, szefie„. czytamy na ekranie „Panie Cholera”.„ i gesty reakcji Feijóo, Sáncheza, Aragonèsa, Borràsa, Ortegi Smitha… nawet Ana Rosa zaczęła się pojawiać”.Niezależny chłopak„To jest tutaj dla każdego:”Jezusa Chrystusa, który zmartwychwstał 5 lat później. Z PSOE i PP Kryptonit. Zrobiłem listę, wszystko jest podpisane, tysiąc przeprosin i ułaskawień. A Pedro codziennie przynosi mi śniadanie„Tempo jest synkopowane, ale gorączkowe, zarówno wizualnie, jak i muzycznie. Pojawia się także sarkazm: „Sanchez, czas się poddać lub zabrać te palce. „To nie jest stół Esquerry”. I chór: „Wszyscy tutaj chcą przewodzić, ale boją się tu przychodzićNiech się przygotowują do dotacji, bo Beze mnie nie ma czarteruNawet rola Tony’ego Cummina (David Marcy) jest w pewnym sensie… Jiminy CricketTo petarda. Jak wszystko inne. Masz to.

Carles Puigdemont i Tony Comin w „Polonii” / TV3

Informacje zwrotne są dość jasne Muzyczny gag zwyciężył. Bolonia znów to zrobiła. Nie zawodzą.

Carles Puigdemont, Tony Comin i Pedro Sánchez w „Polonii” / TV3

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *