Carlos Loret zaatakował AMLO podczas wizyty w Waszyngtonie

Carlos Loret zaatakował AMLO podczas wizyty w Waszyngtonie

Carlos Laureate de Mola jest znanym meksykańskim dziennikarzem, który od tamtej pory wzbudza kontrowersje Skrytykował udział Andresa Manuela Lopeza Obradora (AMLO)Prezydent Meksyku podczas spotkania z Joe Biden, prezydentem Stanów Zjednoczonych i Justinem Trudeau, premierem Kanady.

To był ostatni czwartek w Waszyngtonie, gdzie podczas spotkania Carlos Loret, prezenter LatynosówZaznaczył, że od 5 lat nie odbyło się żadne spotkanie przywódców trzech krajów, a jest to pierwszy szczyt głów państw od czasu zatwierdzenia nowego T-Mec.

był tam gdzie? Dziennikarz Carlos Loret de Mola Twierdził, że AMLO wyszło na szczyt z wieloma problemami, aby ujawnić głównych partnerów handlowych Meksyku, ale wiedział, że jego koledzy nie podzielają ideologii, którą twierdzi.

Carlos Loret uderza AMLO

W obliczu groźby konfliktu między narodami Ameryki Północnej, Prezydent Andres Manuel Podczas ich spotkania musiał unikać poruszania kwestii, które zamierzał wnieść do stołu negocjacyjnego z Joe Bidenem i Justinem Trudeau.

„Aby uniknąć katastrofy, która zepsułaby wybory w 2024 roku, López Obrador pozostał spokojny i spokojny, w końcu Waszyngton to nie Lamaneira” – powiedział Carlos.

Należy zauważyć, że dziennikarz dał taki sygnał, ponieważ AMLO rozszerza swoją poranną konferencję na różne tematy, przedstawiając nawet swoich przeciwników.

AMLO w Waszyngtonie

Należy zauważyć, że Meksyk w czwartek zwrócił się do Stanów Zjednoczonych i Kanady o zaprzestanie „odrzucania imigrantów”, ponieważ potrzebują własnego wzrostu gospodarczego i zasugerował, aby te kraje opracowały wspólną strategię gospodarczą w celu zmniejszenia ich zależności od importu z Azji.

Z tej okazji prezydent Meksyku Andres Manuel Lopez Obrador zapowiedział: W imieniu Prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe BidenPremier Kanady Justin Trudeau podczas IX Szczytu Przywódców Ameryki Północnej, który odbył się w Białym Domu.

López Obrador stwierdził: „Dlaczego nie zbadać popytu na siłę roboczą i nie otworzyć przepływu imigracji w uporządkowany sposób?” , podczas trójstronnego spotkania z Bidenem i Trudeau, które zakończyło długi dzień spotkań.

Należy zauważyć, że meksykański prezydent AMLO powiedział, że należy „przestać odrzucać imigrantów”, ponieważ „aby się rozwijać, potrzebna jest siła robocza, która jest niewystarczająco dostępna w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie”.

Śledź nas na google news, Portal społecznościowy Facebook I Świergot Aby na bieżąco informować Cię o dzisiejszych wiadomościach!

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *