Carrefour obsługuje 45 produktów krajowych przy zakupie 1200 ton wiśni i picotty

Carrefour będzie sprzedawać około 1200 ton wiśni i picotty, od początku sezonu do początku lipca, od 45 krajowych producentów z Doliny Guerte, Aragonii, Katalonii i Alicante Jako dowód zaangażowania Carrefour w produkty lokalne i pobliskie oraz we wspieranie sektora rolnego.

konkretny, Firma dystrybuuje owoce krajowych producentów Interlázaro, A. Boluda e Hijos, Frutas Calatayud w Saragossie, Grupo Alba w Plasencia (Cáceres) i Domingo Catalá w Lérida (Katalonia).. Wszystko po to, aby wesprzeć hiszpańskiego producenta i skrócić czas między zebraniem wiśni a dotarciem do magazynu. W ten sposób firma dystrybucyjna gwarantuje swoim klientom lokalne, świeże i wysokiej jakości owoce. Ponadto Carrefour dystrybuuje wiśnie i picottę wśród swoich zakładów w Hiszpanii oraz eksportuje te owoce do innych krajów, takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Francja i Polska.

Wiśnie mają tę zaletę, że są produktem, który jest zbierany ręcznie jeden po drugim i uprawiany na różnych wysokościach, dzięki czemu stają się bardziej dojrzałe. Metodologia wykraczająca poza sadzenie i zakładająca w momencie kwitnienia drzewa jedno z najważniejszych przekształceń krajobrazowych roku.

Carrefour docenia pracę lokalnych małych i średnich firm na rynku krajowym. W tym sensie współpracuje z szeroką gamą produktów wytwarzanych przez lokalne firmy, które są istotną częścią modelu biznesowego Carrefour.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.