CD Projekt ogłasza mangę Wiedźmin Ronin z całkowicie oryginalną fabułą

Choć brzmi to jak żart, prawda jest taka i dzielą Zostawiłeś nam wiele ciekawych zapowiedzi dotyczących projektów Wiedźmina 3 i Netflixa, ale szaleństwo na tym się nie kończy, a mianowicie od polskiego dewelopera, Ogłoszono, że manga sprowadzi Geralta z Rivii do Japonii.

To dzięki drodze do Kampania na Kickstarterze że wiemy o istnieniu Wiedźmin Ronin Kompletna manga napisana przez Raffa Jackie który pełnił funkcję redaktora komiksów dla CD Projekt i jest współtwórcą Gwinta; Projekt zostanie wyjaśniony przez za błąd Kto pracował w Neko no Matasaburou i Mangaka Joshi. Dzięki wywiadowi między Jackie i IGN jest to, że wiemy o nim więcej informacji.

Osobiście lubię nowe potwory i opowieści ludowe, które możemy wypróbować. Zarówno Europa, jak i Japonia mają unikalne tradycje w tej dziedzinie, a wprowadzenie słynnych japońskich opowieści i potworów oraz umieszczenie ich w kontekście z Wiedźminem było dla mnie najbardziej ekscytującą rzeczą.

Szablon strony manga Wiedźmin Ronin

Wiedźmin Ronin zaoferuje edycję kolekcjonerską

Fabuła nie jest częścią oryginalnych przygód znanych z gier serii, jest po prostu wyobrażeniem kontekstu, w którym się toczy Geralt będzie w Japonii w obliczu zagrożeń ze strony folkloru tego kraju. Jackie wspomina o inspiracji w pracach takich jak Superman: Czerwony syn i Batman Ninja.

Wyjaśniają również, dlaczego powstał Kickstarter, ponieważ tworzenie mangi zostało faktycznie sfinansowane przez CD Projekt RED, jednak wspominają, że Kampania pozwala im na globalną dystrybucję Ponadto, aby móc przedstawić prawdziwych fanów a Edycja Kolekcjonerska tego materiału. Bez dodatkowych szczegółów, takich jak data premiery, oczekuje się, że kampania rozpocznie się wkrótce. Zalecamy zaglądanie na Generację Xbox, aby uzyskać więcej informacji.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *