Celine Delgado znalazła się wśród 24 najlepszych półfinalistek wyborów Miss Sobronational 2023

Celine Delgado znalazła się wśród 24 najlepszych półfinalistek wyborów Miss Sobronational 2023

Celine Delgado Znalazła się wśród 24 najlepszych półfinalistek konkursu Miss Supranational 2023, który odbył się dzisiaj. Amfiteatr w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu.

27-letnia modelka z Wenezueli nie znalazła się w czołowej dwunastce międzynarodowego konkursu.

„Jestem pustynią, śniegiem i wulkanem. Z Guatire, Selene Delgado” – tak przedstawiła się nasza Królowa podczas jednego z głównych występów uroczystości.

Delgado wystąpił podczas przygotowań do imprezy, szczególnie w Gala Costume i Typical Fantasy, przywdziewając kreacje Dana Rojasa.

Szef ponadnarodowej organizacji Miss Wenezueli, książę Julio Cesar, ubolewał, że piękna modelka nie awansowała do konkursu.

„Jesteśmy bardzo dumni z występu Celine na Miss Supranational, randce, w której pokazała, że ​​jest nie tylko piękną, pewną siebie i atrakcyjną kobietą, ale ma też wszystkie cechy niezbędne do zdobycia korony. I choć nie mogłam dać nam ta radość, organizacja, którą kieruję, cały zespół, z którym pracował z nią przez ostatni rok i oczywiście Wenezuela cieszy się, że ma reprezentantkę swojego wzrostu” – powiedziała reżyserka z Polski.

9 czerwca 2022 roku Delgado została koronowana na Miss Venezuela Supranational 2023.

W tabeli Miss Supranational Top 12 ostatecznie znalazły się reprezentantki: Wietnamu, Brazylii, Holandii, Peru, Ekwadoru, Wielkiej Brytanii, Filipin, Dominikany, Indii, Meksyku, Portoryko i Gribaltaru, wśród których prawdopodobnie

W XIV edycji imprezy okAndidatas z 65 krajów i regionów autonomicznych będą rywalizować o koronę posiadaną obecnie przez południowoafrykańską Lalilę Msuane.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *