Cena dolara dzisiaj w Meksyku: kurs wymiany 31 października 2022

Po rozpoczęciu operacji Cena dolara dzisiaj, poniedziałek To było do 20,39 pesos w Banki. Tymczasem Kurs wymiany międzybankowy Wynosi 19,89 pesos za dolara, co oznacza wzrost o 0,53 proc.

Citibanamex Sprzedać dolar W cenie 20,39 pesos, podczas gdy BBVA Meksyk Zrobił to 20.11. moja pantofelka Wyceniony na 20,15 pesos i Azteca Bank przy 19,79 jednostkach.

Peso spadło po dwóch dniach wzrostów, które doprowadziły go do poziomów niewidzianych od połowy wrześniaInwestorzy przygotowują się na długo oczekiwane spotkanie w sprawie polityki pieniężnej Rezerwy Federalnej w tym tygodniu.


Cena dolara dzisiaj, 31 października 2022

Jak idzie kurs wymiany?

Według raportu koreański bankpeso rozpoczyna sesję spadkiem o 0,51 procent lub 10,1 centa, a handluje się około 19,90 pesos za dolara, przy kursie wymiany osiągającym minimum 19,80 pesos i maksimum 19,91 pesos.

Spadek to efekt umocnienia dolara amerykańskiego o 0,61 proc. w stosunku do głównych głównych walut, awansującego już trzecią sesję z rzędu.

Silny dolar to efekt połączenia dwóch czynników:

Albo nie. Awersja do ryzyka ze względu na publikację niekorzystnych wskaźników ekonomicznych dla wzrostu i inflacja.

Indeks został opublikowany w Chinach produkcja bmi W porównaniu z październikiem spadł z 50,1 do 49,2 punktu i znajduje się poniżej 50-punktowego progu ekspansji.

Dalsze pogorszenie zaobserwowano dla PMI .UsługiKtóry spadł z 50,6 do 48,7 punktu, najniższego poziomu od maja.

Słabość wynika z faktu, że w ciągu miesiąca kontynuowano zerową kontrolę mobilności w ramach polityki Koronawirus chorobaoraz ograniczenie działalności gospodarczej w różnych regionach kraju.

Wskaźnik pokazuje utrzymujące się zagrożenia dla wzrostu gospodarczego dla ChinyPomimo faktu, że gospodarka wykazała wyższy niż oczekiwano wzrost w trzecim kwartale.

w Hongkong, Produkt krajowy brutto Wstępne dane za III kwartał skurczyły się o 4,5 proc. rok do roku, trzeci kwartał z rzędu skurczu. Główną przyczyną spadku był 15,5% spadek eksportu towarów.

Gospodarka skurczyła się o 2,6 proc. w porównaniu z poprzednim kwartałem, kiedy wzrosła o 1,0 proc.

Z drugiej strony Austriacka inflacja W październiku osiągnęła 11 procent rocznie, w porównaniu z rekordowym poziomem 10,5 procent, podczas gdy inflacja na wschodzie kraju osiągnęła najwyższy poziom w historiiOrzon Ustabilizował się na poziomie 10,7 proc. rocznie w październiku z 10 proc. we wrześniu, bijąc nowy rekord.

w Polska Ceny rosły w październiku o 1,8 proc. miesięcznie, powyżej szacowanych 1,6 proc., podczas gdy inflacja wynosiła 17,9 proc. w ujęciu rocznym.

Ceny energii wzrosły o 41,7% rok do roku, a ceny paliw o 19,5%.

po drugie. Na rynku panuje ostrożność w oczekiwaniu na ogłoszenie polityki pieniężnej Rezerwa Federalna Zaplanowane na środę, czasu centralnego Meksyk.

Opublikowano również inne wskaźniki wzrostu gospodarczego za III kwartał. Pierwotny PKB Arabii Saudyjskiej rósł o 8,6 procent rocznie w trzecim kwartale w porównaniu ze wzrostem o 12,2 procent w drugim kwartale.

The Pierwotny PKB Sektor naftowy rósł o 14,5 proc. rocznie, podczas gdy sektor inny niż naftowy o 5,6 proc.

The Pierwotny PKB Z Litwy w trzecim kwartale wzrósł o 0,4 proc. w ujęciu kwartalnym, podczas gdy w ujęciu rocznym wzrósł o 1,8 proc.

Pierwotny PKB Serbii w trzecim kwartale rósł o 1,1 procent rocznie, mniej niż 2,6 procent oczekiwał rynek.

w WłochyProdukt krajowy brutto wzrósł o 0,5 proc. w ujęciu kwartalnym, powyżej prognozy rynkowej 0 proc., w tempie 2,6 proc. rocznie.

w Portugaliakwartalny wzrost wyniósł 0,4 procent, wzrastając w rocznym tempie 4,9 procent.

Wreszcie, w strefie euro PKB wzrósł o 0,2 proc. kwartalnie, powyżej oczekiwań 0,1 proc., podczas gdy rósł w tempie 2,1 proc. rocznie, zgodnie z oczekiwaniami rynku.

Na rynku walutowym większość walut spadła do dolara, z wyjątkiem izraelskiego szekla, który wzrósł o 0,11 proc. i węgierskiego forinta o 0,07 proc.

Najbardziej spadającymi walutami były południowoafrykański rand (1,09 procent), kolumbijskie peso 1,08 procent, brytyjski funt 0,95 procent, japoński jen 0,72 procent i norweska korona 0,72 procent.

Peso meksykańskie jest 14. najczęściej spożywanym peso.

Na rynku towarowym zboża rozpoczynają tydzień wzrostami wynikającymi z decyzji Rosja Zawiesić umowę eksportową z morze Czarnewzbudzając obawy dotyczące światowych dostaw zboża.

Sobotnia decyzja Rosji nastąpiła po ataku dronów ukraińskich sił zbrojnych na ich flotę na Krymie. Ale Ukraina oskarżyła rząd rosyjski o fabrykowanie „pozornych ataków” na jego obiekty jako środka szantażu.

Powyższe doprowadziło do wzrostu cen kukurydzy, pszenicy i soi odpowiednio o 2,28, 5,82 i 0,54 procent, a początek tygodnia wyniósł 6,96, 8,77 i 14,07 dolara za buszel.

Powyższe wynika z Ukraina i Rosja pOdpowiada za prawie jedną trzecią światowego eksportu pszenicapodczas gdy są one jednymi z głównych źródeł kukurydzaolej Słonecznik Jęczmień światowy. Podobnie olej palmowy w Malezji wzrósł o 1,64%.

W trakcie sesji oczekuje się, że kurs waha się między 19,86 a 20,03 peso do dolara.

dolar w czasie rzeczywistym

The euro Jest sprzedawany w oknie za maksymalnie 20,24 pesos i można go kupić za 19,59 pesos. Z kolei funt brytyjski jest notowany po 23,25 pesos, a kupowany po 22,79 pesos.

The Bank Meksyku (BanxicoW poprzedniej sesji kurs notowano na poziomie 19,83 peso za dolara.

Z informacjami z Reuters

MRA

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *