Cenią opiekę nad zdrowiem psychicznym w The Other Tom

zależy od prawdziwe przypadki Uznanie znaczenia opieki Zdrowie psychiczne, reżyserzy Rodrigo Plá i Laura Santullo obstawiają historię, która ujawnia decyzję matki o uczestnictwie niepokojenie dla Twojego małego dziecka, a także korzyści lub konsekwencji, które mogą z tego wyniknąć.

Tomek (Izrael Rodriguez) ranne dziecko Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi i radzić sobie z innymi Leki; Jednak po dziwnym wypadku jej matka, Elena (Julia Chavez) pyta o użycie leki.

Może Cię to zainteresować: żądają, aby miłość przestała być fantazją w filmie i telewizji

„To był projekt, który zabrał nam dużo czasu, wiele lat, i bardzo chodziło o to, że jesteśmy rodzicami i dzięki temu nawiązaliśmy kontakt z rzeczywistość od innych rodziców i innych dzieci; W rozmowach z innymi rodzicami zaczynamy zdawać sobie sprawę z pewnego wzrostu liczby dzieci leczonych z powodu niepokojących diagnoz związanych z: Zdrowie psychiczne dziecinny.

„Fakt, że widzieliśmy, że wyrosły inaczej niż my, kiedy byliśmy dziećmi, zwrócił naszą uwagę i sprawił, że zaczęliśmy się zastanawiać nad tym zjawiskiem i nad tym, co się dzieje, co ustąpiło miejsca wielu lekturom i rozmowom z Specjaliści, psychiatrzy i psychologowie I tam zainteresowanie tematem zostało sfałszowane i wtedy pojawiła się ta historia”.

Elena postanawia zawiesić dostawę Leki a Tomeknie wiedząc, że to się stanie służby socjalne Stany Zjednoczone grożą usunięciem go z aresztu.

„Czuję, że żyjemy w czasach ogromnego przyspieszenia, gdzie szybkość reakcji jest przeceniana, rozwiązywanie problemów i samowiedza nie są szybkie i łatwe; czasami leki są odpowiedzią na ideę natychmiastowego rozwiązania tego, co się dzieje.

„Chciałbym rozpocząć rozmowę, ale w tym sensie Zdrowie psychiczne Zawiera wiele rzeczy Lekiśrodki zaradcze i danie sobie przestrzeni do myślenia o sobie, a nie bieganie bez przerwy w pogoni za wydajnością, zyskiem i sukcesem, ale przekonanie, że życie jest znacznie szersze” – powiedział scenarzysta.

Nagrodzony przed premierą

inny Tomek Pojawi się w kinach w ten czwartek Kino A ona ma już różne nagrody w Festiwale w MeksykuPolska, Włochy, Kanada, Japonia i Hiszpania, w kategoriach takich jak Najlepszy kierunek i najlepszy scenariusz. Film był również nominowany na 5 lat Nagrody ArielNajlepszy film, oryginalny scenariusz, montaż i debiutantka i aktorka.

“Podobało nam się cały ten proces Filmod jego powstania po podróż dookoła świata i pokazywanie go innym, w tym bycie widzianym i badanym przez naszych kolegów Opaska Warte wyróżnienia w nagrodzie, wyobrażają sobie dobry wynik w filmie i jest piękny FilmNapełnia nas radością i cenne jest bycie rozpoznanym przez kolegów, to komplement ”- potwierdził dyrektor Rodrigo Bla.

Równolegle do rozwoju fabuły filmu Laura Santullo napisała: Powieść Pod tym samym tytułem (już dostępny), bardzo podobny do FilmAle w tej historii zagłębia się głębiej w przeszłość bohatera, a także w rozwój młodzieńca Tomek.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najtrafniejsze informacje zwrotne na swój e-mail

„Istotna różnica polega na tym, że obejmuje inne okresy życia tej rodziny, na przykład narodziny Tomek i stare rzeczy Elena. Ma w sobie coś historycznego, ponieważ zawiera skoki czasu w życiu zarówno, jak i Film Skupia się tylko na konkretnym roku, w którym dziecko zostało zdiagnozowane.

Z obydwoma historiami, mówi urzędnik, Chciałbym przekazać słowo: roztropność; że każdy człowiek zasługuje na ostrożne traktowanie, że jego istota nie jest przytłoczona i że każda sytuacja, w której wierzymy, że ktoś ma zaburzenie lub problem jest rozwiązywana indywidualnie i nie myśli w kategoriach uniwersalnych, bez podziałów, jest człowiek i tak zawsze powinniśmy myśleć”.

The Film Występują między innymi Sofia Prieto, Jorge Castro, Marina Garbalina, Abe Alonzo.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.